Po včerajšej súťaži dvojíc chlapcov prišla na rad súťaž dvojíc dievčat, kde sa vo dvoch rundách predstavilo 27 dvojíc a niekoľko hráčok bez dvojice, medzi ktorými som bola aj ja Kristína Koseková. Už od začiatku prvej rundy ukazovala prevahu jedna zo švédskych dvojíc, ktoré to dotiahli až do výhry vo finále proti víťazkám kvalifikácie - angličankám. Dnes sa odohralo taktiež semifinále a finále dvojíc chlapcov, v ktorom si to rozdali severské krajiny. Najlepšie bolo Fínsko, z ktorého sa obidve dvojice prevojovali v semifinále cez Dánsko a Švédsko a vo finále si víťazstvo vybojovala druhá z dvojíc v pomere 459:445. Zajtra nás č aká súťaž tímov, kde o 9:00 sa predstaví náš chlapčenský tím a o 13:15 dievčenský tím.

Reprezentantka SR Kristína Koseková