Dnes pokračovala včera začatá súťaž tímov. Rannou rundou začali dievčatá, kde včerajší náskok Švédok takmer zmazali Nemky ale do finálovej štvorky im to stačilo. Dnes sa predstavilo 10 dvojíc, ale my sme medzi nimi nesúťažili pre nedostatok hráčok. Dnes zahrali najlepšie Angličanky a tým si aj ony zabezpečili semifinále, v ktorom porazili Nemecké reprezentantky 780:711. V druhom semifinále Rusky porazili Švédky v pomere 771:737. Finále bolo napínavé až do konca, kde sa ruskej reprezentantke takmer podarilo hodiť perfect game a vďaka tomu zvíťazili 855:782. U chlapcov sa v semifinále ukázal opäť sever, kde sa ku Švédsku, Dánsku a Fínsku pridalo Holandsko. Fínsko jednoznačne vyradilo Švédsko 833:729 ale Dánsko vyhralo celkom tesne 788:779. Vo finále Fíni opäť nemali problém a vyhrali 836:710. Naši chlapci skončili na 20. mieste s celkovým priemerom 170,5. Zajtra chlapcom budeme držať palce v súťaži singles, kde rannú rundu o 9:00 hrá Mišo s Fabiom a rundu o 17:30 hrá Roman s Alexom. Na záver môjho príspevku, chcem poďakovať všetkým ľudom, ktorí ma povzbudzujú z domova, všetkým kamarátom a hracom a v sobotu sa pokúsim dobehnúť aj nemožné.

Reprezentantka SR Petra Stanková