A šampionát je za nami. Dneska po skončení súťaže singles girls, sa pre našu reprezentáciu ukončilo pôsobenie na tomto šampionáte. Dnešným výborným výkonom našich slečien troška stúpla radosť v tíme po senzačnom výkone o ktorý sa postarala Peťa Stanková, ktorá skončila na celkovom 13. mieste v singles. Za Peťou sa o kúsok nižšie umiestnila Kika Šramková na 33.mieste a Tina Koseková na 59. mieste. A už nám do konca ostáva iba zajtrajšie Masters a záverečný banket na ktorý sa všetci veľmi tešíme a môžeme sa pobaliť a pobrať na naše milované Slovensko. Po krátkom rozhovore s mojimi spoluhráčmi sme znova usúdili, že nie sme najlepší, čaká nás ešte hodiny a hodiny trénovania a tvrdej driny. Po absolvovaní tohto šampionátu sme nabrali zase o kúsok viacej skúseností a bowlingových zážitkov a mohli sme sa pokochať nad bowlingovým umením hráčov zo Švédska, Fínska, Dánska a mnohých ďalších krajín. Ale každopádne väčšina nášho tímu je mladá a perspektívna pre ďalšie roky. Veríme že môžu dosiahnuť veľké úspechy. Tak zase o rok z nemeckých Drážďan.

Reprezentant SR Michal Jakobei