DSC 0090

Deň 2. a neoficiálny tréning
Dnes Vás chcem za celý tím domov pozdraviť, keďže včera nebolo veľa času na písanie článkov, pretože sme dorazili večer niečo po ôsmej a po dlhej ceste sme stihli iba večeru a ubytovať sa na hoteli. Nálada počas cestovania bola skvelá a pokračujeme v nej aj dnes keď si naši reprezentanti už aj očuchli herňu, atmosféru začínajúceho šampionátu a odskúšali si lietajúce Twistery (rozumej celoplastové kolky :) ). Samozrejme sme dnes absolvovali aj povinnú jazdu Ball checkom, registráciou tímu a všetkými potrebnými formalitami. Organizácia nemeckou federáciou zatiaľ šlape na jedničku, takže verím, že zvládnu udržať šampionát na skvelej organizačnej úrovni od začiatku do konca.

Ako vo väčšine bowlingových centier, internetové pripojenie už ale zďaleka nezvláda nápor mládežníkov a ich mobilných telefónov, takže z online-streamingu a podobných vymožeností, ktoré sme Vám chceli priniesť musíme zatiaľ upustiť ak sa situácia zmení pokúsime sa priniesť prenos aspoň z jedného z hraných blokov.
Zajtra máme na pláne už tradičný míting teamových manžérov a trénerov kde nám predstavia mazací program pre tento šampionát. Neskôr o 16:30h, máme tréning na dráhach 21-24, takže si odskúšame mazanie až v poslendom bloku, čo môže predstavovať aj malú výhodu, keďže máme možnosť sledovať obidva bloky tréningov bowlingovo ostrieľanejších tímov pred nami. Costas a celý náš tím už majú stanovený plán na tento šampionát, ktorého sa budú naši juniori snažiť držať počas celého podujatia.
Ďalšie informácie sa pokúsim priniesť zajtra po oficiálnom tréningu a ak sa podarí tak neskôr aj s aktualizáciou vrátane zostrihu z oficiálneho otvorenia celého podujatia, ktoré je na pláne pár desiatok minút po ukočení oficiálnych tréningov. RB