štv, Feb 29, 2024

Majstrovstvá SR jednotlivcov 03 - 15

 

Majstrovstvá SR jednotlivcov 2015/2016

 

Kategória muži :

 

  1. miesto - Lukáš Andrássy - BK Citybowling Poprad
  2. miesto - Tomáš Vrabec - BK Nitra
  3. miesto - Miroslav Koník / Stanislav Hajduk

 

 

Kategória ženy :

 

  1. miesto - Petra Stanková - BK Perfect Zvolen
  2. miesto - Kristína Šramková - Bowling club BNC
  3. miesto - Ľubomíra Poliaková / Beáta Valigurová

 

 

kategória juniori do 18 rokov :

 

  1. miesto - Roman Karlík - BK juniorov Zvolen
  2. miesto - Tomáš Vrabec - BK Nitra
  3. miesto - Alex Basala - Prešovský bowlingvý klub
  4. miesto - Tomáš meleg - Laguna Bowlingový klub

 

kategória juniori do 15 rokov :

 

  1. miesto - Dávid Vilina - BK Nitra
  2. miesto - Samuel Bella - Prešovský bowlingový klub
  3. miesto - Lukáš Lizák - ŠK juniorov Galéria Košice
  4. miesto - Ondrej Oravec - ŠK Galaxy bowling Trnava

 

kategória juniori do 12 rokov :

  1. miesto - Daniel Jánoš - Lagúna bowlingový klub
  2. miesto - Matej Tobis - Bez odd. príslušnosti
  3. miesto - Richard Janus - BK Žilina
  4. miesto - Matej Klocaň - BK Žilina

kategória juniori do 10 rokov :

 

  1. miesto - Kristián Remiš - BK Žilina
  2. miesto - Milan Klocáň - BK Žilina
  3. miesto - Sebastián Remiš - BK Žilina
  4. miesto - Michal Janus - BK Žilina

kategória juniorky do 18 rokov :

 

  1. miesto - Kristína Šramková - Bowling Club BNC
  2. miesto - Kristína Koseková - BK Citybowling Poprad

 

kategória juniorky do 15 rokov :

 

  1. miesto - Natália Kráľová - ŠK Galaxy Bowling Trnava

 

finále v kategórii juniori - výsledky

 

Majstrovstvá Regiónov SR 2015/2016

 

Kategória muži :

Región   Západ Stred  Východ 
1. miesto  Pavol Galba  Roman Karlík  Jaroslav Fabián
2. miesto  Marián Švarny  Marek Škorvánek   Stanislav Hajduk 
3. miesto  Tomáš Vrabec, Juraj Ivanička  Matej Jakabovič, Juraj Voskár   Alojz Foriš, Rastislav Bella 

 

Kategória ženy :

 Región  Západ Stred  Východ 
1. miesto  Xénia Ivanová  Petra Stanková  Soňa Berková
2. miesto  Kristína Šramková  Ľubomíra Poliaková  Iveta Tovarňáková 
3. miesto  Eva Slováková, Anna Túrociová  Denisa Vráblová, Jana Karlíková    Bibiana Klimková, Soňa Kovalčíková 

Kategória juniori do 18 rokov :

Región     Západ Stred  Východ 
1. miesto  Tomáš Vrabec  Roman Karlík  Alex Basala
2. miesto  Patrik Tahotný  Filip Macák  Bruno Zumbo
3. miesto      Tomáš Meleg

 

Kategória juniori do 15 rokov :

Región     Západ Stred  Východ 
1. miesto  Dávid Vilina  Richard Janus  Samuel Bella
2. miesto  Ondrej Oravec  Matej Klocáň  Lukáš Lizák
3. miesto  Martin Hason     

Kategória juniorky do 18 rokov :

Región     Západ Stred  Východ 
1. miesto  Kristína Šramková    Kristína Koseková
2. miesto      Klaudia Kovalčíková
3. miesto      

Kategória juniorky do 15 rokov :

Región     Západ Stred  Východ 
1. miesto  Natália Kráľová    Soňa Kovalčíková
2. miesto  Simona Horváthová    
3. miesto      

Región západ - výsledky / Región sted - výsledky / Región východ - výsledky

 

Oblastné Majstrovstvá SR 2015/2016

 

 

Majstrovstvá SR jednotlivcov 2014/2015

Kategória muži :

  1. miesto - Lukáš Andrássy - BK Citybowling Poprad
  2. miesto - Tomáš Vrabec - BK Nitra
  3. miesto - Stanislav Hajduk / Milan Černý

Kategória ženy :

  1. miesto - Michaela Blažeková - BK Citybowling Poprad
  2. miesto - Petra Stanková - BK Perfect Zvolen
  3. miesto - Alena Balúchová / Jana Karlíková

kategória juniori do 18 rokov :

  1. miesto - Roman Karlík - BK juniorov Zvolen
  2. miesto - Tomáš Vrabec - BK Nitra
  3. miesto - Alex Basala - Prešovský bowlingvý klub
  4. miesto - Patrik Krul - BK Citybowling Poprad

kategória juniori do 15 rokov :

  1. miesto - Patrik Tahotný - Bowling Club BNC
  2. miesto - Dávid Vilina - BK Nitra
  3. miesto - Lukáš Lizák - ŠK juniorov Galéria Košice
  4. miesto - Samuel Bella - Prešovský bowlingový klub

kategória juniori do 10 rokov :

  1. miesto - Daniel Jánoš - Lagúna bowlingový klub

kategória juniorky do 18 rokov :

  1. miesto - Petra Stanková - BK Perfect Zvolen
  2. miesto - Kristína Šramková - Bowling Club BNC
  3. miesto - Kristína Koseková - BK Citybowling Poprad

kategória juniorky do 15 rokov :

  1. miesto - Natália Kráľová - ŠK Galaxy Bowling Trnava
  2. miesto - Henrieta Zvarová - Laguna Bowlingový klub

kategória juniorky do 12 rokov :

  1. miesto - Soňa Kovalčíková - Prešovský bowlingový klub

Majstrovstvá Regiónov SR 2014/2015

Región západ - kategória muži :

  1. miesto - Miroslav Slezák
  2. miesto - Tomáš Vrabec
  3. miesto - Dušan Túroci, Matej Košecký

Región západ - kategória ženy :

  1. miesto - Kristína Šramková
  2. miesto - Andrea Kováčová
  3. miesto - Anna Túrociová, Xénia Ivanová

Región západ - kategória juniori do 18 rokov :

  1. miesto - Tomáš Vrabec

Región západ - kategória juniori do 15 rokov :

  1. miesto - Dávid Vilina
  2. miesto - Patrik Tahotný

Región západ - kategória juniorky do 18 rokov :

  1. miesto - Kristína Šramková

Región západ - kategória juniorky do 15 rokov :

  1. miesto - Natália Kráľová

Región západ - výsledky

 

Oblastné Majstrovstvá SR 2014/2015

Majstrovstvá Slovenskej republiky jednotlivcov 2013/2014

Kategória muži :

  1. miesto - Vladimír Merkovský - BK Lineas Prešov
  2. miesto - Ľuboslav Jurínyi - BK Citybowling Poprad
  3. miesto - Milan Černý - BK Juniorov Zvolen
  4. miesto - Lukáš Andrássy - BK Citybowling Poprad

kategória ženy :

  1. miesto - Petra Stanková - BK Perfect Zvolen
  2. miesto - Dominika Filipová - Laguna BK Spišská N. Ves
  3. miesto - Michaela Blažeková - BK Citybowling Poprad
  4. miesto - Alena Balúchová - BK Citybowling Poprad

kategória juniori do 18 rokov :

  1. miesto - Fabio Merkovský - BK Lineas Prešov
  2. miesto - Andrej Belica - ŠK Galaxy Bowling Trnava
  3. miesto - Michal Jakobei - BK juniorov Ekoma Zvolen
  4. miesto - Patrik Krul - BK Citybowling Poprad

kategória juniori do 15 rokov :

  1. miesto - Roman Karlík - BK juniorov Ekoma Zvolen
  2. miesto - Filip Macák - BK Žilina
  3. miesto - Lukáš Lizák - ŠK juniorov Galéria Košice
  4. miesto - Patrik Tahotný - bez odd. príslušnosti

kategória juniori do 12 rokov :

  1. miesto - Samuel Bella - Prešovský bowlignový klub

kategória juniorky do 18 rokov :

  1. miesto - Kristína Šramková - Bowling club BNC
  2. miesto - Petra Stanková - BK Perfect Zvolen
  3. miesto - Kristína Koseková - BK Citybowling Poprad
  4. miesto - Klaudia Kovalčíková - Prešovský bowlingový klub

kategória juniorky do 15 rokov :

  1. miesto - Veronika Karlíková - BK juniorov Zvolen

kategória juniorky do 12 rokov :

  1. miesto - Soňa Kovalčíková - Prešovský bowlingový klub

Regiónálne Majstrovstvá Slovenskej republiky jednotlivcov 2013/2014

Región západ - kategória muži :

  1. miesto - Tomáš Benko
  2. miesto - Miroslav Koník
  3. miesto - Marek Kečkéš
  4. miesto - Pavol Kečkéš

Región západ - kategória ženy :

  1. miesto - Kristína Šramková
  2. miesto - Anna Túrociová
  3. miesto - Xénia Ivanová
  4. miesto - Andrea Kováčová

Región západ - kategória junior do 18 rokov

  1. miesto - Andrej Belica

Región západ - kategória juniorky

  1. miesto - Kristína Šramková

Región západ - juniori do 15 rokov

  1. miesto - Tomáš Vrabec
  2. miesto - Patrik Tahotný

Región západ - výsledky

Región stred - muži :

  1. miesto - Juraj Voskár
  2. miesto - Michal Jakobei
  3. miesto - Matej Košecký
  4. miesto - Mikuláš Bikár

Región stred - ženy :

  1. miesto - Petra Stanková
  2. miesto - Jana Karlíková
  3. miesto - Ľubomíra Poliaková
  4. miesto - Veronika Pospíšilová

Región stred - juniori do 18 rokov :

  1. miesto - Michal Jakobei

Región stred - juniorky

  1. miesto - Petra Stanková
  2. miesto - Veronika Karlíková

Región stred - juniori do 15 rokov :

  1. miesto - Roman Karlík
  2. miesto - Filip Macák

Región stred - výsledky

Región východ - kategória muži :

  1. miesto - Lukáš Andrássy
  2. miesto - Ľuboslav Jurínyi
  3. miesto - René Blažek ml.
  4. miesto - Stanislav Hajduk

Región východ - kategória ženy :

  1. miesto - Dominika Filipová
  2. miesto - Gabriela Lehotská
  3. miesto - Michaela Blažeková
  4. miesto - Anna Halická

Región východ - kategória juniori do 18 rokov :

  1. miesto - Patrik Krul
  2. miesto - Fabio Merkovský
  3. miesto - Marek Petras

Región východ - kategória juniorky :

  1. miesto - Klaudia Kovalčíková
  2. miesto - Soňa Kovalčíková
  3. miesto - Kristína Koseková

Región východ - kategória juniori do 15 rokov :

  1. miesto - Alex Basala
  2. miesto - Lukáš Lizák

Región východ - kategória juniori do 12 rokov :

  1. miesto - Samuel Bella

Región východ - výsledky

Lokálne Majstrovstvá 2013

Majstrovstvá Slovenskej republiky jednotlivcov 2012/2013

kategória muži :

  1. miesto - Ľuboslav Jurínyi - BK Citybowling Poprad
  2. miesto - Michal Homola - BK Villiams Komárno
  3. miesto - Lukáš Andrássy - BK Citybowling Poprad

kategória ženy :

  1. miesto - Beáta Valigurová - BK Košice
  2. miesto - Michaela Blažeková - BK Citybowling Poprad
  3. miesto - Alena Balúchová - BK Citybowling Poprad

kategória juniori do 18 rokov :

  1. miesto - Matej Jakabovič - ŠK Galaxy Bowling Trnava
  2. miesto - Michal Jakobei - BK juniorov Ekoma Zvolen
  3. miesto - Fabio Merkovský - BK Lineas Prešov

kategória juniori do 15 rokov :

  1. miesto - Roman Karlík - BK juniorov Ekoma Zvolen
  2. miesto - Patrik Krul - BK Citybowling Poprad 
  3. miesto - Filip Macák - BK Žilina

kategória juniorky :

  1. miesto - Petra Stanková - BK Perfect Zvolen
  2. miesto - Klaudia Kovalčíková - BK Lineas Prešov
  3. miesto - Kristína Koseková - BK Citybowling Poprad

Majstrovstvá Slovenskej republiky jednotlivcov 2011/2012

kategória muži :

  1. miesto - Ľuboslav Jurínyi - BK Citybowling Poprad
  2. miesto - Ján Debnár - BK juniorov Ekoma Zvolen
  3. miesto - Mikuláš Bikár - BK Žilina

kategória ženy :

  1. miesto - Kristína Šramková - BC Excenter Bratislava
  2. miesto - Alexandra Adamčík - ŠK GBK Košice
  3. miesto - Alena Balúchová - BK Citybowling Poprad

kategória juniori do 18 rokov :

  1. miesto - Fabio Merkovský - BK Lineas Prešov
  2. miesto - Juraj Špindor - BC Excenter Bratislava
  3. miesto - Michal Jakobei - BK Perfect Zvolen

kategória juniori do 15 rokov :

  1. miesto - Roman Karlík - BK juniorov Ekoma Zvolen
  2. miesto - Patrik Krul - BK Citybowling Poprad
  3. miesto - Filip Macák - BK Žilina

kategória juniorky :

  1. miesto - Kristína Šramková - BC Excenter Bratislava
  2. miesto - Petra Stanková - ŠK Galaxy Bowling Trnava
  3. miesto - Petra Selecká - ŠK Galaxy Bowling Trnava

Majstrovstvá Slovenskej republiky jednotlivcov 2010/2011

kategória muži :

  1. miesto - Ladislav Frunyo - BC 300 Nové Zámky
  2. miesto - Marek Husár - BC Excenter Bratislava
  3. miesto - Jozef Kupčák - BK Žilina

kategória ženy :

  1. miesto - Alexandra Adamčík - ŠK GBK Košice
  2. miesto - Katarína Klocáňová - BK Žilina
  3. miesto - Alena Balúchová - BK Citybowling Poprad

kategória juniori do 18 rokov :

  1. miesto - Matej Jakabovič - ŠK Galaxy Bowling Trnava
  2. miesto - Ľuboslav Jurínyi - BK Citybowling Poprad
  3. miesto - Lukáš Andrássy - BK Citybowling Poprad

kategória juniori do 15 rokov :

  1. miesto - Fabio Merkovský - BK Lineas Prešov
  2. miesto - Andrej Belica - ŠK Galaxy Bowling Trnava
  3. miesto - Filip Macák - BK Žilina

kategória juniorky :

  1. miesto - Petra Stanková - ŠK Galaxy Bowling Trnava
  2. miesto - Pamela Ondrejová
  3. miesto - Lucia Kleinová - BK Citybowling Poprad

Majstrovstvá Slovenskej republiky jednotlivcov 2009/2010

kategória muži :

  1. miesto - Tomáš Benko - BK Perfect Zvolen
  2. miesto - Michal Homola - BK Villiams Komárno
  3. miesto - Ľuboš Trojčák - BK Lineas Prešov

kategória ženy :

  1. miesto - Henrieta Mičurová - BC 300 Nové Zámky
  2. miesto - Zuzana Lovásová - ŠK Galaxy Banská Bytrica
  3. miesto - Xénia Ivanová - ŠK Mr. Split Bratislava

kategória juniori do 18 rokov :

  1. miesto - Lukáš Andrássy - BK Citybowling Poprad
  2. miesto - Ľuboslav Jurínyi - BK Citybowling Poprad
  3. miesto - Slavomír Raček - BK Citybowling Poprad

kategória juniori do 15 rokov :

  1. miesto - Michal Jakobei - BK Perfect Zvolen
  2. miesto - Matej Jakabovič - ŠK Galaxy Bowling Trnava
  3. miesto - Fabio Merkovský - BK Lineas Prešov

kategória juniori do 12 rokov :

  1. miesto - Nikolaus Solárik - BK Žilina
  2. miesto - Filip Macák - BK Žilina

kategória juniorky do 18 rokov :

  1. miesto - Lucia Kleinová - BK Citybowling Poprad
  2. miesto - Andrea Řezánková - ŠK Galaxy Banská Bystrica

kategória juniorky do 15 rokov :

  1. miesto - Petra Stanková - ŠK Galaxy Bowling Trnava
  2. miesto - Petra Selecká - ŠK Galaxy Bowling Trnava

kategória juniorky do 12 rokov :

  1. miesto - Kristína Šramková - BC Excenter Bratislava

Majstrovstvá Slovenskej republiky jednotlivcov 2008/2009

kategória muži :

  1. miesto - Ladislav Bitto - BK Relax Bratislava
  2. miesto - Róbert Záhora - ŠK Galaxy Bowling B. Bystrica
  3. miesto - Martin Slavkovský - BC 300 Nové Zámky

kategória ženy :

  1. miesto - Barbara Čižmárová - ŠK Galaxy Bowling Trnava
  2. miesto - Michaela Blažeková - BK Citybowling Poprad
  3. miesto - Dáša Pospíšilová - BK Perfect Zvolen

kategória juniori do 18 rokov :

  1. miesto - Lukáš Andrássy - BK Citybowling Poprad
  2. miesto - Ľuboslav Jurínyi - BK Citybowling Poprad
  3. miesto - Veronika Pospíšilová - BK Perfect Zvolen

kategória juniori do 15 rokov :

  1. miesto - Michal Jakobei - BK Perfect Zvolen
  2. miesto - Marek Kečkéš - BC Excenter Bratislava
  3. miesto - Matej Jakabovič - ŠK Galaxy Bowling Trnava

kategória juniori do 12 rokov :

  1. miesto - Martin Pospíšil - BK Perfect Zvolen
  2. miesto - Petra Stanková - ŠK Galaxy Bowling Trnava
  3. miesto - Kristína Šramková - ŠK Lubomíro Bratislava

Majstrovstvá Slovenskej republiky jednotlivcov 2007/2008

kategória muži :

  1. miesto - Ladislav Frunyo - BC 300 Nové Zámky
  2. miesto - Roman Košík - BK Perfect Zvolen
  3. miesto - René Blažek ml. - BK Citybowling Poprad

kategória ženy :

  1. miesto - Michaela Blažeková - BK Citybowling Poprad
  2. miesto - Olívia Fábryová - Šk Galaxy Bowling B. Bystrica
  3. miesto - Dáša Pospíšilová - BK Perfect Zvolen

kategória juniori do 19 rokov :

  1. miesto : Tomáš Benko - BK Perfect Zvolen
  2. miesto : Michal Rajnoha - ŠK Galaxy Bowling B. Bystrica
  3. miesto : Veronika Pospíšilová - BK Perfect Zvolen

kategória juniori do 15 rokov :

  1. miesto : Ľuboslav Jurínyi - BK Citybowling Poprad
  2. miesto : Lukáš Andrássy - BK Citybowling Poprad
  3. miesto : Michal Kožík - ŠK Galaxy Bowling Trnava

kategória juniori do 12 rokov :

  1. miesto : Martin Pospíšil - BK Perfect Zvolen
  2. miesto : Michal Jakobei - BK Perfect Zvolen
  3. miesto : Fabio Merkovský - BK Lineas Prešov

Majstrovstvá Slovenskej republiky jednotlivcov 2006/2007

kategória muži :

  1. miesto : Marek Husár - BC 300 Nové Zámky
  2. miesto : Martin Slavkovský - BC 300 Nové Zámky
  3. miesto : Martin Mikula - BC 300 Nové Zámky

kategória ženy :

  1. miesto : Michaela Blažeková - BK Perfect Zvolen
  2. miesto : Dáša Pospíšilová - BK Perfect Zvolen
  3. miesto : Marianna Šebeňová - BK Villiams Komárno

kategória juniori do 19 rokov :

  1. miesto : Pavol Sopko - ŠK Galaxy Bowling Trnava
  2. miesto : Veronika Pospíšilová - BK Perfect Zvolen
  3. miesto : Terézia Mikušková - BK Perfect Zvolen

kategória juniori do 15 rokov :

  1. miesto : Lukáš Andrássy - BT Gerlach Poprad
  2. miesto : Ľuboslav Jurínyi - BT Gerlach Poprad
  3. miesto : Michal Jakobei - BK Perfect Zvolen

Majstrovstvá Slovenskej republiky jednotlivcov 2005/2006

kategória muži : Marek Husár

kategória ženy : Marianna Gažová

kategória juniori do 19 rokov : Terézia Mikušková

kategória juniori do 15 rokov : Patrik Purš

Majstrovstvá Slovenskej republiky jednotlivcov 2004/2005

kategória muži : Marek Husár

kategória ženy : Lucia Kuciaková

Majstrovstvá Slovenskej republiky jednotlivcov 2003/2004

kategória muži : Radek Pospíšil

kategória ženy : Dáša Pospíšilová

Majstrovstvá Slovenskej republiky jednotlivcov 2002/2003

kategória muži : Pavol Matlovič

kategória ženy : Marcela Escherová

 

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3