štv, Feb 29, 2024

Zoznam členov - podľa registračného čísla

Zoradiť podľa mena (abecedne) / podľa registračného čísla

reg.č. meno klub
00001 Pospíšil Radek BK Perfect Zvolen
00002 Pospíšilová Daša BK Perfect Zvolen
00003 Záhora Marek BK Perfect Zvolen
00004 Záhora Róbert BK Perfect Zvolen
00005 Hubáček Michal ŠK Galaxy Trnava
00006 Koštál Dušan st. ŠK Galaxy Banská Bystrica
00007 Turčan Milan ŠK Galaxy Banská Bystrica
00008 Fořt Otakar BK Perfect Zvolen
00009 Matlovič Pavol BK Prievidza
00010 Wang Jia Hua ŠK Mr.Split Bratislava
00011 Dírer Marián BK Prievidza
00012 Beladičová Kvetoslava BK Relax Bratislava
00013 Bittara Milan BK Prievidza
00014 Krähenbil Dušan BK Prievidza
00015 Lipovský Ľudovít BK Prievidza
00016 Bitto Ladislav BK Relax Bratislava
00017 Vargic Peter BK Prievidza
00018 Kačír Radomír BK Prievidza
00019 Kovacsi Karol BK Prievidza
00020 Síkela Peter Bowling club BNC
00021 Kamaráš Štefan SK Lubomiro Bratislava
00022 Mrva Martin bez odd. príslušn.
00023 Hrin Martin bez odd. príslušn.
00024 Galba Pavol bez odd. príslušn.
00025 Jakubček Vladimír bez odd. príslušn.
00026 Beňadik Vladimír bez odd. príslušn.
00027 Klimo Ľubomír bez odd. príslušn.
00028 Pančík Miroslav bez odd. príslušn.
00029 Béreš Richard bez odd. príslušn.
00030 Escherová Marcela bez odd. príslušn.
00031 Reichelová Andrea BK Citybowling Poprad
00032 Suchánek Ján ŠK Galaxy Trnava
00033 Kollár Tibor bez odd. príslušn.
00034 Šaran Nedejlko BK Slovfruit Košice
00035 Venceľ Radoslav bez odd. príslušn.
00036 Kollárová Natália bez odd. príslušn.
00037 Kubíček Jaroslav bez odd. príslušn.
00038 Matejka Marek bez odd. príslušn.
00039 Sladký Peter ŠK Mr.Split Bratislava
00040 Brada Štefan ŠK GBK Košice
00041 Vaško Štefan BK Bowlshop
00042 Packa Jaroslav bez odd. príslušn.
00043 Ivanová Xénia ŠK Mr.Split Bratislava
00044 Djulgerov Maroš BK Slovfruit Košice
00045 Szabó Martin bez odd. príslušn.
00046 Petrek Milan bez odd. príslušn.
00047 Kuboši Ján BK Citybowling Poprad
00048 Vysocká Ľubica bez odd. príslušn.
00049 Blažek René st. BK Citybowling Poprad
00050 Blažek René ml. BK Citybowling Poprad
00051 Blažeková Michaela BK Citybowling Poprad
00052 Blažeková Renáta Laguna Bowlingový klub
00053 Surovec Juraj SK Lubomiro Bratislava
00054 Kaduk Jaroslav BK Slovfruit Košice
00055 Haško Ivan BK Hotel Hradná Brána BA
00056 Čarská Petra BK Perfect Zvolen
00057 Bojko Miroslav ŠK Galaxy Banská Bystrica
00058 Apfel Peter bez odd. príslušn.
00059 Slaný Ján ŠK Galaxy Banská Bystrica
00061 Bakus Peter BK Prievidza
00062 Sedlák Dušan BK Hotel Hradná Brána BA
00063 Kubíček Rastislav bez odd. príslušn.
00064 Felčír Jaroslav ŠK Galaxy Trnava
00065 Vadovič Bystrík bez odd. príslušn.
00066 Selecký Peter ŠK Galaxy Trnava
00067 Garčala Roman Laguna Bowlingový klub
00068 Madáč Tomáš bez odd. príslušn.
00069 Ďaďo Ján bez odd. príslušn.
00070 Hlodák Rastislav ŠK Galaxy Banská Bystrica
00071 Hlodák Adrián ŠK Galaxy Banská Bystrica
00072 Hufka Martin BK Perfect Zvolen
00073 Piffko František ŠK Galaxy Banská Bystrica
00074 Koštál Tomáš ŠK Galaxy Banská Bystrica
00075 Darvaši Marián Laguna Bowlingový klub
00076 Novotný Igor BK Citybowling Poprad
00077 Ratkovský Tomáš BK Citybowling Poprad
00078 Sedlák Miroslav Laguna Bowlingový klub
00079 Pěč Jaroslav BK Citybowling Poprad
00080 Reisová Monika BK Prievidza
00081 Fabian Marek bez odd. príslušn.
00082 Wiesenganger Juraj bez odd. príslušn.
00083 Hrabinský Ivan SK Lubomiro Bratislava
00084 Krajčovič Branislav ŠK Mr.Split Bratislava
00085 Koník Miroslav ŠK Mr.Split Bratislava
00086 Trojčák Ľuboš BK Lineas Prešov
00087 Bikár Mikuláš BK Žilina
00088 Bikár Peter BK Žilina
00089 Vorel Tomáš BK Žilina
00090 Charamza Mário BK Žilina
00091 Šebesta Richard bez odd. príslušn.
00092 Šebesta Andrej bez odd. príslušn.
00093 Kozár Miroslav BK Žilina
00094 Remek Peter BK Žilina
00095 Minarčík Peter BK Žilina
00096 Kováčik Štefan BK Žilina
00097 Šedivý Pavol bez odd. príslušn.
00098 Repáň Miroslav bez odd. príslušn.
00099 Bimba Mikuláš BK Slovfruit Košice
00100 Štefák Marek ŠK Galaxy Trnava
00101 Bučan Patrik bez odd. príslušn.
00102 Bučány Marek ŠK Galaxy Trnava
00103 Budinský Maroš ŠK Galaxy Trnava
00104 Čechovič Juraj ŠK Galaxy Trnava
00105 Fekete Juraj BK Bowlshop
00106 Galbavý Miroslav BK Prievidza
00107 Halán Andrej ŠK Galaxy Trnava
00108 Gregor Slavomír bez odd. príslušn.
00109 Hedl Marcel ŠK Mr.Split Bratislava
00110 Horváth Róbert ŠK Galaxy Trnava
00111 Husár Marek BC 300 Nové Zámky
00112 Chatrnúch Igor ŠK Galaxy Trnava
00113 Ivanič Dalibor BK juniorov - EKOMA
00114 Jakubčák Radko bez odd. príslušn.
00115 Jánošík Milan bez odd. príslušn.
00116 Jurák Michal ŠK Galaxy Trnava
00117 Jurák Radoslav ŠK Galaxy Trnava
00118 Jurčo Martin ŠK Galaxy Trnava
00119 Katreniak Richard ŠK Galaxy Banská Bystrica
00120 Kilik Miroslav ŠK Galaxy Banská Bystrica
00121 Koday Tomáš SK Lubomiro Bratislava
00122 Kodayová Michaela SK Lubomiro Bratislava
00123 Korbaš Ľubomír ŠK Mr.Split Bratislava
00124 Köszeghy Ladislav BK Bowlshop
00125 Kováč Ján bez odd. príslušn.
00126 Králik Peter bez odd. príslušn.
00127 Kubík Michal ŠK Galaxy Banská Bystrica
00128 Kubíková Jana ŠK Galaxy Banská Bystrica
00129 Kutlíková Marcela ŠK Galaxy Trnava
00130 Lališ Róbet bez odd. príslušn.
00131 Lešundák Róbert ŠK Galaxy Trnava
00132 Málik Štefan bez odd. príslušn.
00133 Marčák Milan ŠK GBK Košice
00134 Mihálik Kvetoslav ŠK Galaxy Trnava
00135 Mlynárik Róbert ŠK Galaxy Banská Bystrica
00136 Necpal Viliam ŠK Galaxy Banská Bystrica
00137 Nedveď Roman bez odd. príslušn.
00138 Németh Marián SK Lubomiro Bratislava
00139 Novák Filip ŠK Galaxy Trnava
00140 Pančíková Michaela bez odd. príslušn.
00141 Piffková Viera ŠK Galaxy Banská Bystrica
00142 Pipita Peter bez odd. príslušn.
00143 Pitko Marcel ŠK Galaxy Trnava
00144 Purš Jaroslav ŠK Galaxy Trnava
00145 Remetei Valerián BK Slovfruit Košice
00146 Repa Marián ŠK Galaxy Trnava
00147 Režný Boris ŠK Galaxy Trnava
00148 Ridrich Jozef ŠK Galaxy Trnava
00149 Ružinský Vladimír ŠK Galaxy Banská Bystrica
00150 Sopko Pavol ŠK Galaxy Trnava
00151 Sopko Peter ml. ŠK Galaxy Trnava
00152 Sršeň Martin ŠK Galaxy Banská Bystrica
00153 Straka Martin ŠK Galaxy Trnava
00154 Suchánková Alena ŠK Galaxy Trnava
00155 Surovec Milan Bowling club BNC
00156 Šramko Marek ŠK Galaxy Banská Bystrica
00157 Šramko Peter BK Juniorov Zvolen
00158 Števčina Marián ŠK Galaxy Banská Bystrica
00159 Tomašovič Juraj ŠK Galaxy Trnava
00160 Valko Richard ŠK Galaxy Trnava
00161 Vladárová Milena bez odd. príslušn.
00162 Volek Igor bez odd. príslušn.
00163 Vyskočová Zuzana bez odd. príslušn.
00164 Watzka Stanislav ŠK Galaxy Trnava
00165 Weinzettel Peter bez odd. príslušn.
00166 Želinský Miroslav BK Bowlshop
00167 Obšatník Peter BK Bowlshop
00168 Javor Štefan bez odd. príslušn.
00169 Krehlík Ivan bez odd. príslušn.
00170 Dubay Jaromír bez odd. príslušn.
00171 Galajda Ladislav bez odd. príslušn.
00172 Paňko Stanislav bez odd. príslušn.
00173 Karaba Róbert BK Bowlshop
00174 Bihár Ján BK Bowlshop
00175 Hufnágel Milan bez odd. príslušn.
00176 Kišidai Gabriel BK Bowlshop
00177 Riša Michal bez odd. príslušn.
00178 Majerský Jozef BK Prievidza
00179 Kupčák Jozef BK Žilina
00180 Sopko Peter st. ŠK Galaxy Trnava
00181 Hekel Miroslav bez odd. príslušn.
00182 Janotka Vlastimil bez odd. príslušn.
00183 Hrnčár Martin ŠK Galaxy Trnava
00184 Potočný Tomáš bez odd. príslušn.
00185 Šuhajda Martin bez odd. príslušn.
00186 Kuciak Roman SK Lubomiro Bratislava
00187 Kuciaková Lucia  SK Lubomiro Bratislava
00188 Mikula Martin BC 300 Nové Zámky
00189 Ghazali Agus Achmadi  
00190 Konečný Tomáš BK Prievidza
00191 Rybár Martin ŠK Galaxy Banská Bystrica
00192 Palkovič Viktor ŠK Galaxy Banská Bystrica
00193 Pocklan Peter ŠK Galaxy Banská Bystrica
00194 Mitterpach Milan ŠK Galaxy Banská Bystrica
00195 Svitek Ján ŠK Galaxy Banská Bystrica
00196 Gábor Marián ŠK Galaxy Banská Bystrica
00197 Blanárová Renáta ŠK Galaxy Banská Bystrica
00198 Janura Marián bez odd. príslušn.
00199 Janura Tomáš bez odd. príslušn.
00200 Andráš Dušan bez odd. príslušn.
00201 Witkovský Ladislav bez odd. príslušn.
00202 Witkovská Lucia bez odd. príslušn.
00203 Janura Miroslav bez odd. príslušn.
00204 Patráš Jaroslav ŠK Galaxy Banská Bystrica
00205 Zima Jozef ŠK Galaxy Banská Bystrica
00206 Niščák Ľubomír ŠK Galaxy Banská Bystrica
00207 Staudinger Igor ŠK Galaxy Banská Bystrica
00208 Čmaradová Jana ŠK Galaxy Trnava
00209 Petras Ján BK Citybowling Poprad
00210 Salaiová Barbora bez odd. príslušn.
00211 Kollár Tibor ml. bez odd. príslušn.
00212 Dubec Milan bez odd. príslušn.
00213 Lehotský Zdeno ŠK Galaxy Banská Bystrica
00214 Gönczöl Peter bez odd. príslušn.
00215 Gönczöl Ladislav bez odd. príslušn.
00216 Viskupič Jozef ŠK Galaxy Trnava
00217 Pargáč Peter Bowling club BNC
00218 Gažová Marianna bez odd. príslušn.
00219 Barcaj Emil BK Relax Bratislava
00220 Sladká Eva bez odd. príslušn.
00221 Malatinka Martin ŠK Galaxy Trnava
00222 Vrábelová Veronika bez odd. príslušn.
00223 Olejka Marek bez odd. príslušn.
00224 Harajčík Juraj ŠK Galaxy Trnava
00225 Bihár Tomáš bez odd. príslušn.
00226 Solanka Pavol bez odd. príslušn.
00227 Montgomery Jason  
00228 Higgins Phillip  
00229 Krueger Bradley  
00230 Mičák Tibor BK Žilina
00231 Stanko Jozef ŠK Galaxy Banská Bystrica
00232 Murín Peter ŠK Galaxy Banská Bystrica
00233 Mackanič Ľuboš bez odd. príslušn.
00234 Bikárová Mária bez odd. príslušn.
00235 Mičáková Jana bez odd. príslušn.
00236 Borodáčová Eva bez odd. príslušn.
00237 Reichel Michal bez odd. príslušn.
00238 Šturdík Jozef ŠK Galaxy Trnava
00239 Uhrík Dušan SK Lubomiro Bratislava
00240 Korenko Miroslav Laguna Bowlingový klub
00241 Linhart Marek BK Prievidza
00242 Adamčík Marián ŠK GBK Košice
00243 Adamčík Alexandra ŠK GBK Košice
00244 Adamčíková Dominika BK Slovfruit Košice
00245 Adamčík Martin ŠK GBK Košice
00246 Adamčík Juraj ŠK GBK Košice
00247 Bujdoš Mikuláš BK Slovfruit Košice
00248 Chovanec František BK Slovfruit Košice
00249 Koronský Milan bez odd. príslušn.
00250 Petrová Slávka BK Slovfruit Košice
00251 Mačutek Michal ŠK Galaxy Trnava
00252 Malovec Milan ŠK Galaxy Trnava
00253 Cvik Jaroslav ŠK Galaxy Trnava
00254 Čomaj Pavol ŠK Galaxy Trnava
00255 Brnka Milan ŠK Galaxy Trnava
00256 Gono Peter ŠK Galaxy Trnava
00257 Lehota Ján ŠK Galaxy Trnava
00258 Buštor Juraj ŠK Galaxy Trnava
00259 Lehotová Tamara ŠK Galaxy Trnava
00260 Pospíšil Martin BK Perfect Zvolen
00261 Pospíšilová Veronika BK Perfect Zvolen
00262 Buchan Štefan BK Perfect Zvolen
00263 Kováčik Miroslav Fresh club Zvolen
00264 Štubner Juraj Fresh club Zvolen
00265 Žubrietovský Zdeno Fresh club Zvolen
00266 Gibala Peter Fresh club Zvolen
00267 Pinter Ján Fresh club Zvolen
00268 Debnár Ján BK juniorov - EKOMA
00269 Debnár Peter Fresh club Zvolen
00270 Fábryová Olívia ŠK Galaxy Banská Bystrica
00271 Lehotský Róbert Fresh club Zvolen
00272 Sabol Martin Fresh club Zvolen
00273 Schneider Roman Fresh club Zvolen
00274 Košík Roman BK Perfect Zvolen
00275 Kačala Miloš Laguna Bowlingový klub
00276 Mereš Marián Laguna Bowlingový klub
00277 Majer Igor BK Perfect Zvolen
00278 Gajdáč Matej BK Viliams Komárno
00279 Šeben Ondrej BK Viliams Komárno
00280 Čepregi Milan BK Viliams Komárno
00281 Slavkovský Martin BC 300 Nové Zámky
00282 Vidlár Karol BK Relax Bratislava
00283 Áresta Peter BK Relax Bratislava
00284 Halamová Zuzana bez odd. príslušn.
00285 Mikušková Terézia BK Perfect Zvolen
00286 Remayová Bronislava bez odd. príslušn.
00287 Viskupová Dana bez odd. príslušn.
00288 Hajlová Andrea bez odd. príslušn.
00289 Petrík Marek ŠK Galaxy Trnava
00290 Karelová Erika bez odd. príslušn.
00291 Kováč Július bez odd. príslušn.
00292 Ciferský Vladimír Novomestský Bowlingový klub 1922 Bratislava
00293 Hlavatý Ladislav Novomestský Bowlingový klub 1922 Bratislava
00294 Bučko Štefan Novomestský Bowlingový klub 1922 Bratislava
00295 Baďura Radoslav Novomestský Bowlingový klub 1922 Bratislava
00296 Šišulák Vladimír bez odd. príslušn.
00297 Čihák Dušan ŠKN Sokol Bratislava
00298 Pavlovič Jozef ŠKN Sokol Bratislava
00299 Šajgalík Ladislav ŠKN Sokol Bratislava
00300 Čulen Stanislav ŠKN Sokol Bratislava
00301 Hrdlík Dušan ŠKN Sokol Bratislava
00302 Koška Viliam Novomestský Bowlingový klub 1922 Bratislava
00303 Majerčin Marián ŠKN Sokol Bratislava
00304 Sniežek Adrián bez odd. príslušn.
00305 Nižňanský Martin ŠK Galaxy Trnava
00306 Stanislav Roman BK Žilina
00307 Mikušková Kristína BK Perfect Zvolen
00308 Štofa Rastislav ŠK Galaxy Banská Bystrica
00309 Rendek Matej bez odd. príslušn.
00310 Selecká Petra ŠK Galaxy Trnava
00311 Poliaková Tatiana BK Prievidza
00312 Krähenbilová Barbora BK Prievidza
00313 Kučka Miroslav bez odd. príslušn.
00314 Valigura Vladimír Laguna Bowlingový klub
00315 Magula Tomáš ŠK Galaxy Trnava
00316 Babóš Ján ŠK Galaxy Trnava
00317 Koineová Veronika SK Lubomiro Bratislava
00318 Feranec Peter ŠK Galaxy Trnava
00319 Ryba Marek BK Perfect Zvolen
00320 Džubina Martin bez odd. príslušn.
00321 Homola Michal BK Viliams Komárno
00322 Gazda Peter BK Bowlshop
00323 Kojnok Milan BK Viliams Komárno
00324 Koči Peter SK Lubomiro Bratislava
00325 Kovačík Róbert bez odd. príslušn.
00326 Balažovič Alexander ŠK Galaxy Trnava
00327 Toráč Ľubomír ŠK Galaxy Trnava
00328 Mihok Igor ŠK Galaxy Trnava
00329 Bodnár Štefan BK Slovfruit Košice
00330 Behula Vladimír BK Slovfruit Košice
00331 Osúch Adam Bowling club BNC
00332 Čech Daniel BK Relax Bratislava
00333 Bobek Ján ŠK Galaxy Trnava
00334 Bobek Mário ŠK Galaxy Trnava
00335 Magula Pavol ŠK Galaxy Trnava
00336 Mesároš Marek Fresh club Zvolen
00337 Karabin Róbert ŠK Galaxy Banská Bystrica
00338 Bobor Marek ŠK Galaxy Banská Bystrica
00339 Zelina Ján ŠK Galaxy Banská Bystrica
00340 Koštál Dušan ml. ŠK Galaxy Banská Bystrica
00341 Tillerová Erika ŠK Galaxy Banská Bystrica
00342 Kužel Pavel ŠK Galaxy Banská Bystrica
00343 Ujkaševič Stanislav bez odd. príslušn.
00344 Kozár Marián bez odd. príslušn.
00345 Juričkovič Milan bez odd. príslušn.
00346 Pastorek Michal ŠK GBK Košice
00347 Ružička Miroslav ŠK GBK Košice
00348 Rusňáková Mária ŠK GBK Košice
00349 Rusňák Patrik ŠK GBK Košice
00350 Balažovič Ivan ŠK Galaxy Trnava
00351 Hozlár Andrej bez odd. príslušn.
00352 Hudec Ján ŠK Galaxy Trnava
00353 Gažo Juraj BK Relax Bratislava
00354 Gocník Jaroslav BK Relax Bratislava
00355 Vrbová Dana BK Relax Bratislava
00356 Pipich Róbert bez odd. príslušn.
00357 Jašová Radka bez odd. príslušn.
00358 Rendoš Peter bez odd. príslušn.
00359 Nevery Ladislav bez odd. príslušn.
00360 Zaťko Ľuboš ŠK Galaxy Trnava
00361 Kubiš Andrej ŠK Galaxy Trnava
00362 Križan Branislav ŠK Galaxy Trnava
00363 Brejčáková Mária bez odd. príslušn.
00364 Pešl Roman  
00365 Spáčil Jan  
00366 Meliško Martin BK Relax Bratislava
00367 Frunyo Ladislav BC 300 Nové Zámky
00368 Frunyo Jaroslav BC 300 Nové Zámky
00369 Duba Róbert BC 300 Nové Zámky
00370 Bozsóky Monika BC 300 Nové Zámky
00371 Halický Ondrej BK Lineas Prešov
00372 Valovič Šimon BK Dúbravka
00373 Surán Michal BK Dúbravka
00374 Sabo Maroš BK Dúbravka
00375 Kulcsár Marcel BK Dúbravka
00376 Francisty Miloslav BK Dúbravka
00377 Ondricha Miroslav BK Žilina
00378 Purš Patrik ŠK Galaxy Trnava
00379 Kašák Branislav ŠK Galaxy Trnava
00380 Lee Daniel BC 300 Nové Zámky
00381 Joong Dae Kim BC 300 Nové Zámky
00382 Jun Hyong Dho ŠK Galaxy Trnava
00383 Zahradník Peter BC 300 Nové Zámky
00384 Bajnok Igor BC 300 Nové Zámky
00385 Nagy Imrich BC 300 Nové Zámky
00386 Turan Ondrej BC 300 Nové Zámky
00387 Turanová Jana BC 300 Nové Zámky
00388 Bartišek Marián BC 300 Nové Zámky
00389 Porubčan Michal BC 300 Nové Zámky
00390 Daniel Marek BC 300 Nové Zámky
00391 Kališ Ivan BC 300 Nové Zámky
00392 Gajdáčová Mariana BK Viliams Komárno
00393 Čepregiová Ildiko BK Viliams Komárno
00394 Jančič Zoran BK Perfect Zvolen
00395 Černý Milan BK juniorov - EKOMA
00396 Jakobei Ivan BK juniorov - EKOMA
00397 Jakobei Michal BK juniorov - EKOMA
00398 Holý Peter BK Perfect Zvolen
00399 Jamberová Anna BK Perfect Zvolen
00400 Boháček Martin ŠK Galaxy Trnava
00401 Buštorová Martina ŠK Galaxy Trnava
00402 Udvornocká Blažena ŠK Galaxy Trnava
00403 Udvornocký Michal ŠK Galaxy Trnava
00404 Dudrík Peter bez odd. príslušn.
00405 Zador Tibor BK Žilina
00406 Kuchárik Dušan BK Žilina
00407 Cálik Ivan BK Žilina
00408 Vrablec Peter bez odd. príslušn.
00409 Bertók Ján BK Slovfruit Košice
00410 Stowasserová Vanda BK Relax Bratislava
00411 Jány Juraj bez odd. príslušn.
00412 Pargáč Tomáš bez odd. príslušn.
00413 Findra Andrej  
00414 Galát Rastislav BK Relax Bratislava
00415 Herchl Marek ŠK Galaxy Trnava
00416 Čaklovič Stanislav ŠK Galaxy Trnava
00417 Idunk Marián ŠK Galaxy Trnava
00418 Princ Boris ŠK Galaxy Trnava
00419 Konopčík Gerhard BK Viliams Komárno
00420 Bodnár Tibor ŠK GBK Košice
00421 Vinca Juraj BK Slovfruit Košice
00422 Kollárová Erika ŠK GBK Košice
00423 Zoričák Rudolf BK Citybowling Poprad
00424 Chorvát Erik ŠK GBK Košice
00425 Flóra Peter BK Bowlshop
00426 Kádár Gabriel ŠK GBK Košice
00427 Kokarda Vladimír st. ŠK GBK Košice
00428 Ľapin Ivan ŠK GBK Košice
00429 Mlynarič Jozef ŠK GBK Košice
00430 Pitorák Martin BK Bowlshop
00431 Šimoňák Stanislav ŠK GBK Košice
00432 Vantara Vladimír BK Bowlshop
00433 Trpčevski Dime BK Slovfruit Košice
00434 Babinec Peter ŠK GBK Košice
00435 Baláži Peter ŠK Galaxy Banská Bystrica
00436 Boháľ Martin ŠK Galaxy Banská Bystrica
00437 Martiček Jozef bez odd. príslušn.
00438 Datel Rastislav ŠK Galaxy Banská Bystrica
00439 Ďurica Pavol ŠK Galaxy Banská Bystrica
00440 Cerula Slavomír bez odd. príslušn.
00441 Hubáčeková Jana ŠK Galaxy Banská Bystrica
00442 Kmeť Ivan ŠK Galaxy Banská Bystrica
00443 Strapko Miroslav BK Lineas Prešov
00444 Koštálová Elena ŠK Galaxy Banská Bystrica
00445 Lorenc Richard ŠK Galaxy Banská Bystrica
00446 Lovásová Zuzana bez odd. príslušn.
00447 Kušvara Bohdan BK Lineas Prešov
00448 Rýsová Jarmila ŠK Galaxy Banská Bystrica
00449 Šramková Anna ŠK Galaxy Banská Bystrica
00450 Úradníček Martin ŠK Galaxy Banská Bystrica
00451 Cerula Ján BK Lineas Prešov
00452 Poláčeková Iveta ŠK Galaxy Banská Bystrica
00453 Franček Jozef BK Žilina
00454 Macák Jozef BK Žilina
00455 Vajcík Róbert ŠK Galaxy Banská Bystrica
00456 Merkovský Vladimír BK Lineas Prešov
00457 Vaško Jozef BK Relax Bratislava
00458 Moravec Bohumil BC 300 Nové Zámky
00459 Maráz Radovan BC 300 Nové Zámky
00460 Hwan Kim In BC 300 Nové Zámky
00461 Lee Mi Ae BC 300 Nové Zámky
00462 Park Chuel Soo BC 300 Nové Zámky
00463 Szocs Filip BK Perfect Zvolen
00464 Slavkovský Ľubomír BK Perfect Zvolen
00465 Slamková Katarína Bowling club BNC
00466 Slavkovský Matúš BK Perfect Zvolen
00467 Jurinyi Ľudovít BK Citybowling Poprad
00468 Jurinyi Ľuboslav BK Citybowling Poprad
00469 Andrássy Lukáš BK Citybowling Poprad
00470 Csandal Lena BK Relax Bratislava
00471 Csandal František BK Relax Bratislava
00472 Koš Roman BK Relax Bratislava
00473 Hargaš Rastislav BK Dúbravka
00474 Kulcsárová Katarína BK Dúbravka
00475 Čižmárová Barbara ŠK Galaxy Trnava
00476 Axmanová Jana BK Perfect Zvolen
00477 Rimovský Dušan BK Bowlshop
00478 Kocúr Jaroslav BK Slovfruit Košice
00479 Nebesník Slavomír BK Slovfruit Košice
00480 Lim Jae Do BC 300 Nové Zámky
00481 Jung Jin Wook BC 300 Nové Zámky
00482 Takacs Vincent BC 300 Nové Zámky
00483 Barak Štefan BC 300 Nové Zámky
00484 Lelkes Tibor BC 300 Nové Zámky
00485 Pleva Ján BC 300 Nové Zámky
00486 Pivoda Gejza BC 300 Nové Zámky
00487 Takács Miroslav BC 300 Nové Zámky
00488 Palacka Róbert BC 300 Nové Zámky
00489 Holec Tibor BC 300 Nové Zámky
00490 Kozma Peter BC 300 Nové Zámky
00491 Varosi Tibor BC 300 Nové Zámky
00492 Mičurová Henrieta BC 300 Nové Zámky
00493 Olach Mário BC 300 Nové Zámky
00494 Kesjar Ladislav BC 300 Nové Zámky
00495 Šuba Anton BC 300 Nové Zámky
00496 Hoyer Andreas BK Relax Bratislava
00497 Zamborský Ondrej BK Bowlshop
00498 Kolšovský Ivan BK Bowlshop
00499 Holeček Martin BK Bowlshop
00500 Olexa Gabriel ŠK GBK Košice
00501 Palkó Peter ŠK GBK Košice
00502 Foriš Alojz ŠK GBK Košice
00503 Šimo Dušan ŠK GBK Košice
00504 Molčák Vladimír ŠK GBK Košice
00505 Zoričák Valér BK Citybowling Poprad
00506 Zoričák Anton BK Citybowling Poprad
00507 Merkovský Fabio BK Lineas Prešov
00508 Dudáš Pavol BC 300 Nové Zámky
00509 Strelec Igor ŠK Galaxy Banská Bystrica
00510 Zoričák Ondrej BK Citybowling Poprad
00511 Řezanka Jozef BK juniorov EKOMA
00512 Šupolová Katarína ŠK Galaxy Banská Bystrica
00513 Mikita Teodor BK Lineas Prešov
00514 Pecník Peter ŠK Galaxy Banská Bystrica
00515 Odstrčil Vladimír ŠK Galaxy Banská Bystrica
00516 Odstrčilová Daniela ŠK Galaxy Banská Bystrica
00517 Gabáni Peter ŠK Galaxy Banská Bystrica
00518 Danko Peter ŠK Galaxy Banská Bystrica
00519 Melknerová Andrea BK Relax Bratislava
00520 Melkner Peter BK Relax Bratislava
00521 Repka Ján ŠK Galaxy Trnava
00522 Remenár Ján ŠK Galaxy Trnava
00523 Kováčik Roman ŠK Galaxy Trnava
00524 Repka Róbert ŠK Galaxy Trnava
00525 Pobori Peter ŠK Galaxy Banská Bystrica
00526 Bellová Janka BK Lineas Prešov
00527 Bella Patrik BK Lineas Prešov
00528 Balogová Mária ŠK Galaxy Banská Bystrica
00529 Mikitová Mária BK Lineas Prešov
00530 Dorazil Peter ŠK Galaxy Banská Bystrica
00531 Patsch Roman ŠK Galaxy Banská Bystrica
00532 Jamečná Zuzana BK Žilina
00533 Tiso René BK Citybowling Poprad
00534 Felčír Patrik ŠK Galaxy Trnava
00535 Babirát Andrej ŠK Galaxy Trnava
00536 Babirátová Lucia ŠK Galaxy Trnava
00537 Babirát Michal ŠK Galaxy Trnava
00538 Jakabovič Matej ŠK Galaxy Trnava
00539 Slíž Marcel ŠK Galaxy Trnava
00540 Hahn Franz  
00541 Sádlík Vojtěch ml.  
00542 Murgaš Martin ŠKN Sokol Bratislava
00543 Gorčica Peter bez odd. príslušn.
00544 Kovanič Radoslav bez odd. príslušn.
00545 Teplan Michal bez odd. príslušn.
00546 Krajčír Marián ŠKN Sokol Bratislava
00547 Greško Mário bez odd. príslušn.
00548 Vrablik Ladislav bez odd. príslušn.
00549 Berková Soňa ŠK GBK Košice
00550 Zeľová Jana ŠK GBK Košice
00551 Sýkorová Kvetoslava ŠK GBK Košice
00552 Blašková Monika ŠK GBK Košice
00553 Karchutňáková Ľudmila ŠK GBK Košice
00554 Maťufka Jozef BK Lineas Prešov
00555 Jóba Gejza BC 300 Nové Zámky
00556 Miskolczi Zoltán BC 300 Nové Zámky
00557 Krištof Martin BK Slovfruit Košice
00558 Bilík Petr  
00559 Hojnoš Dušan BK Citybowling Poprad
00560 Benko Tomáš BK Perfect Zvolen
00561 Vandák Peter BK Relax Bratislava
00562 Trembecký Štefan ŠK GBK Košice
00563 Krištofič Stanislav ŠKN Sokol Bratislava
00564 Horváth Peter ŠKN Sokol Bratislava
00565 Klimko Marián bez odd. príslušn.
00566 Ottinger Rudolf BK Perfect Zvolen
00567 Gertli Pavel ŠK Galaxy Banská Bystrica
00568 Mravec Karol ŠK Galaxy Banská Bystrica
00569 Řezanková Andrea BK juniorov EKOMA
00570 Michalčík Vlastimil BK Bowlshop
00571 Petr Igor ŠK Galaxy Trnava
00572 Leško Rastislav ŠK Galaxy Banská Bystrica
00573 Budke Roman BK Žilina
00574 Hreusová Miroslava BK Žilina
00575 Senko Ján BK Perfect Zvolen
00576    
00577 Kožík Michal ŠK Galaxy Trnava
00578 Potisk Dávid ŠK Galaxy Trnava
00579 Horňák Milan ŠKN Sokol Bratislava
00580 Pavlovič Ján ŠKN Sokol Bratislava
00581 Kokarda Vladimír ml. ŠK GBK Košice
00582 Jo Nam Yong BC 300 Nové Zámky
00583 Pastoreková Mária BC 300 Nové Zámky
00584 Pastorek Dušan BC 300 Nové Zámky
00585 Židziková Monika BC 300 Nové Zámky
00586 Mišák Roman BC 300 Nové Zámky
00587 Mišák Igor BC 300 Nové Zámky
00588 Mišák Viktor BC 300 Nové Zámky
00589 Šramková Kristína Bowling club BNC
00590 Hladík Karel Bowling club BNC
00591 Košťál Pavel  
00592 Pavlík Bohuš BK Slovfruit Košice
00593 Pristaš Štefan bez odd. príslušn.
00594    
00595 Benko Daniel BK Citybowling Poprad
00596 Kříž Jiří BK Citybowling Poprad
00597 Harabin Štefan BK Citybowling Poprad
00598 Baluchová Alena BK Citybowling Poprad
00599 Palider Milan BK Citybowling Poprad
00600 Kubošiová Katarína BK Citybowling Poprad
00601 Szabó Tomáš BK Citybowling Poprad
00602 Krivoňák Juraj BK Citybowling Poprad
00603 Ganz Karol BK Citybowling Poprad
00604 Bendík Martin BK Citybowling Poprad
00605 Pačin Emil BK Citybowling Poprad
00606 Kuziel František BK Citybowling Poprad
00607 Lendacký Igor BK Citybowling Poprad
00608 Čontoš Ladislav BK Citybowling Poprad
00609 Petrašek František BK Citybowling Poprad
00610 Švarc Filip BK Citybowling Poprad
00611 Zeleňák Stanislav BK Citybowling Poprad
00612 Helebrandt Peter BK Citybowling Poprad
00613 Celušák Lukáš BK Citybowling Poprad
00614 Celušák Jozef BK Citybowling Poprad
00615 Oravcová Adriana BK Citybowling Poprad
00616 Oravec Tibor BK Citybowling Poprad
00617 Fotta Rastislav st. BK Citybowling Poprad
00618 Ščigulinský Martin BK Citybowling Poprad
00619 Ferjančík Ľubomír BK Citybowling Poprad
00620 Pačinová Mária BK Citybowling Poprad
00621 Očvár Peter BK Citybowling Poprad
00622 Šoltés Zdenko BK Citybowling Poprad
00623 Kočanová Stanislava BK Citybowling Poprad
00624 Harabinová Jana BK Citybowling Poprad
00625 Jusko Milan BK Lineas Prešov
00626 Hajduk Stanislav BK Lineas Prešov
00627 Vaľko Viktor BK Slovfruit Košice
00628 Halická Anna BK Lineas Prešov
00629 Dobrovičová Viera BK Lineas Prešov
00630 Adamčík Peter BK Lineas Prešov
00631 Havira Pavol BK Lineas Prešov
00632 Štofankovičová Gabriela BK Lineas Prešov
00633 Rusinkovičová Beáta BK Lineas Prešov
00634 Balaník Michal BK Lineas Prešov
00635 Vollay René BK Lineas Prešov
00636 Sekerák Jozef BK Lineas Prešov
00637 Timko Roman BK Lineas Prešov
00638 Foltín Štefan BK Lineas Prešov
00639 Stašák Daniel BK Lineas Prešov
00640 Kaleja Ján BK Lineas Prešov
00641 Hardoň Ján BK Lineas Prešov
00642 Hudačková Lenka BK Lineas Prešov
00643 Šebej Igor BK Lineas Prešov
00644 Foltín Vladimír BK Lineas Prešov
00645 Račák Mojmír ŠK Galaxy Banská Bystrica
00646 Serdula Roman BK Relax Bratislava
00647 Takáč Dezider BC 300 Nové Zámky
00648 Kollár Alexander BC 300 Nové Zámky
00649 Hévíz Zoltán BC 300 Nové Zámky
00650 Kollár Július BC 300 Nové Zámky
00651 Timoránsky Krištof BC 300 Nové Zámky
00652 Ožvald Štefan BC 300 Nové Zámky
00653 Juhászová Monika BC 300 Nové Zámky
00654 Kling Ernest BC 300 Nové Zámky
00655 Kuchárik Dušan ml. BK Žilina
00656 Gucký Richard BK Žilina
00657 Laššútová Renáta BK Žilina
00658 Kuciaková Marcela SK Lubomiro Bratislava
00659 Králiková Gabriela ŠK GBK Košice
00660 Králiková Martina ŠK GBK Košice
00661 Hrivňák Andrej ŠK GBK Košice
00662 Suvák Jozef BBK - Bardejovský Bowlingový Klub
00663 Gabriš Daniel ŠK Galaxy Trnava
00664 Braniša Marián ŠK Galaxy Trnava
00665 Krajčovič Matúš ŠK Galaxy Trnava
00666 Belica Andrej ŠK Galaxy Trnava
00667 Keblíšek Róbert ŠK Galaxy Trnava
00668 Blažo Adam ŠK Galaxy Trnava
00669 Jurenka Jakub ŠK Galaxy Trnava
00670 Kurta Tomáš BK Žilina
00671 Intribus Róbert BK Žilina
00672 Schmidt Miroslav BK Žilina
00673 Kurej Dávid BK Žilina
00674 Macák Filip BK Žilina
00675 Stračiak Vladimír BK Lineas Prešov
00676 Šandor Maroš BK Lineas Prešov
00677 Horváth Jozef ŠKN Sokol Bratislava
00678 Kaduk Matúš BK Slovfruit Košice
00679 Remeteiová Lenka BK Slovfruit Košice
00680 Trpčevski Zoran BK Slovfruit Košice
00681 Golian Peter BK Perfect Zvolen
00682 Golian Michal BK Perfect Zvolen
00683 Spodniak Róbert BK Perfect Zvolen
00684 Mikuláši Pavel BK juniorov - EKOMA
00685 Krnáč Ivan ŠK Galaxy Banská Bystrica
00686 Vozár Marián ŠK Galaxy Banská Bystrica
00687 Olej Milan ŠK Galaxy Banská Bystrica
00688 Jablonský Milan ŠK Galaxy Banská Bystrica
00689 Řezanková Nikoleta ŠK Galaxy Banská Bystrica
00690 Kuklica Jaroslav ŠK Galaxy Banská Bystrica
00691 Garčár Alojz Laguna Bowlingový klub
00692 Hrablay Erik ŠK Galaxy Banská Bystrica
00693 Prachniar Eduard ŠK Galaxy Banská Bystrica
00694 Šarišský Martin BK Bowlshop
00695 Majer Jozef BK Perfect Zvolen
00696 Lacko Štefan BK Perfect Zvolen
00697 Pankuchová Petra BK Relax Bratislava
00698 Kabrhel Petr  
00699 Solárik Nicolas BK Žilina
00700 Meleky Ján BK Citybowling Poprad
00701 Valachovič Jozef BK Citybowling Poprad
00702 Svitanek Pavel BK Citybowling Poprad
00703 Ondrejka Branislav ŠK Galaxy Banská Bystrica
00704 Rajnoha Michal ŠK Galaxy Banská Bystrica
00705 Lévayová Lucia ŠK Galaxy Banská Bystrica
00706 Bírová Petra ŠK Galaxy Banská Bystrica
00707 Trajteľová Zuzana ŠK Galaxy Banská Bystrica
00708 Uvíra Rastislav ŠK Galaxy Banská Bystrica
00709 Majer Ivan ŠK Galaxy Banská Bystrica
00710 Vítek Adam ŠK Galaxy Banská Bystrica
00711 Benková Monika BK Perfect Zvolen
00712 Bordáč Jozef BK Citybowling Poprad
00713 Julliand Yves BK Relax Bratislava
00714 Pankuchová Andrea BK Relax Bratislava
00715 Kováč Michal BK Lineas Prešov
00716 Dobrota Ľuboš ŠK Galaxy Banská Bystrica
00717 Bencsík Tomáš BK juniorov EKOMA
00718 Tarasovič Daniel bez odd. príslušn.
00719 Šíma Martin BK Viliams Komárno
00720 Gožo Matúš BK Lineas Prešov
00721 Dišeková Simona ŠK Galaxy Trnava
00722 Králiková Zuzana bez odd. príslušn.
00723 Králik Ivan bez odd. príslušn.
00724 Hajtman Ákos BC 300 Nové Zámky
00725 Smerek Ivan BK Lineas Prešov
00726 Bašťovanská Iveta BC 300 Nové Zámky
00727 Polák Marián bez odd. príslušn.
00728 Frunyová Terézia BC 300 Nové Zámky
00729 Kucmanová Ildikó BC 300 Nové Zámky
00730 Dananaiová Martina BC 300 Nové Zámky
00731 Kucman Juraj BC 300 Nové Zámky
00732 Szabová Anita BC 300 Nové Zámky
00733 Rajko Branislav BK juniorov EKOMA
00734 Heer Ján BK Relax Bratislava
00735 Garčárová Kristína BK Citybowling Poprad
00736 Žoldáková Júlia BK Citybowling Poprad
00737 Kleinová Lucia BK Citybowling Poprad
00738 Zatroch Alexander BK Citybowling Poprad
00739 Ganz Lukáš BK Citybowling Poprad
00740 Raček Slavomír BK Citybowling Poprad
00741 Gubov Ernest BK Perfect Zvolen
00742 Čáp František BC Six Pack Stupava
00743 Jendek Karol BC Six Pack Stupava
00744 Bezák Ivan BC Six Pack Stupava
00745 Kečkéš Pavol Bowling club BNC
00746 Kečkéš Marek Bowling club BNC
00747 Furtkevič Vladimír BK Citybowling Poprad
00748 Masri Assem BK Citybowling Poprad
00749 Kováč Edmund Laguna Bowlingový klub
00750 Kemko Lukáš Laguna Bowlingový klub
00751 Pacanovský Miroslav Laguna Bowlingový klub
00752 Faktor Peter SK Lubomiro Bratislava
00753 Vernarský Jozef Laguna Bowlingový klub
00754 Čulík Marek BK Perfect Zvolen
00755 Miháliková Anna BK Perfect Zvolen
00756 Kopanica Michal BK juniorov - EKOMA
00757 Ondrichová Katarína BK Žilina
00758 Ondrichová Miroslava BK Žilina
00759 Molnár Gábor BC 300 Nové Zámky
00760 Timoranský Gabriel BC 300 Nové Zámky
00761 Szolár Roman BC 300 Nové Zámky
00762 Kečkeš Gabriel BC 300 Nové Zámky
00763 Guľváš Rastislav ŠK GBK Košice
00764 Mullarkey Patrick  
00765 Demko Ján ŠK GBK Košice
00766 Šípka Dušan ŠK GBK Košice
00767 Kanas Marek BK Galéria Košice
00768 Demko Jozef ŠK GBK Košice
00769 Babej Pavel ŠK GBK Košice
00770 Petráš Peter ŠK GBK Košice
00771 Ivan Ján ŠK Galaxy Banská Bystrica
00772 Rusko Peter bez odd. príslušn.
00773 Gernic Jozef bez odd. príslušn.
00774 Baka Jozef bez odd. príslušn.
00775 Baková Anna bez odd. príslušn.
00776 Voskár Juraj BK Perfect Zvolen
00777 Hulvejová Marta bez odd. príslušn.
00778 Stašáková Alexandra BK Lineas Prešov
00779 Kekely Milan BK Lineas Prešov
00780 Miženko Milan BK Lineas Prešov
00781 Bella Martin BK Lineas Prešov
00782 Bella Rastislav BK Lineas Prešov
00783 Viktorín Stanislav BK Saturn Malacky
00784 Orth Jozef BK Saturn Malacky
00785 Gulíšek Radoslav BK Saturn Malacky
00786 Jurových Rudolf BK Saturn Malacky
00787 Petráš Pavol BK Saturn Malacky
00788 Horváth Ján BK Saturn Malacky
00789 Janeček Miroslav BK Saturn Malacky
00790 Janeček Miroslav ml. BK Saturn Malacky
00791 Sloboda Boris BK Saturn Malacky
00792 Kopča Marek BK Saturn Malacky
00793 Baráth Štefan BK Saturn Malacky
00794 Kormoš Michal BK Slovfruit Košice
00795 Šramko Ján Bowling club BNC
00796 Slovák Marek ŠK Galaxy Trnava
00797 Volfová Viera ŠK Galaxy Trnava
00798 Polešenský Miloš ŠK Galaxy Trnava
00799 Brestovanský Vladimír ŠK Galaxy Trnava
00800 Kapošová Marcela ŠK Galaxy Trnava
00801 Lámalová Eva ŠK Galaxy Trnava
00802 Krutek Igor ŠK Galaxy Trnava
00803 Kubánková Petra ŠK Galaxy Trnava
00804 Túroci Dušan ŠK Galaxy Trnava
00805 Hubinák Ladislav ŠK Galaxy Trnava
00806 Tóth Jozef ŠK Galaxy Trnava
00807 Pilo Jozef ŠK Galaxy Trnava
00808 Hubinák Pavol ŠK Galaxy Trnava
00809 Mihaliaková Ivana ŠK Galaxy Trnava
00810 Demovič Daniel ŠK Galaxy Trnava
00811 Murín Tomáš ŠK Galaxy Trnava
00812 Felčírová Dana ŠK Galaxy Trnava
00813 Selecká Zuzana ŠK Galaxy Trnava
00814 Švec Štefan BK Žilina
00815 Štoder Štefan BK Žilina
00816 Vašanič Ľudovít BK Žilina
00817 Repkovský Richard BK Žilina
00818 Šuška Pavol BK Žilina
00819 Škreková-Fodorová Lívia ŠK Galaxy Trnava
00820 Pajpachová Zuzana BK Saturn Malacky
00821 Pajpach Dušan BK Saturn Malacky
00822 Kuzevičová Mária BK Košice
00823 Orság Miroslav ŠK GBK Košice
00824 Žak Pavel BK Košice
00825 Jurko Dominik BK Citybowling Poprad
00826 Stanková Petra ŠK Galaxy Trnava
00827 Kanás František ŠK GBK Košice
00828 Piršel Tomáš ŠK Galaxy Trnava
00829 Gavorníková Soňa ŠK Galaxy Trnava
00830 Kubánek Andrej ŠK Galaxy Trnava
00831 Scherhaufer Dušan ŠK Galaxy Trnava
00832 Mitrík Juraj ŠK Galaxy Trnava
00833 Varga Marián BC 300 Nové Zámky
00834 Bresťák Gabriel BC 300 Nové Zámky
00835 Foltín Radoslav BK Lineas Prešov
00836 Koráb Jan BK Perfect Zvolen
00837 Bodnárová Radka ŠK GBK Košice
00838 Šimančík Dušan Sk Lubomiro Bratislava
00839 Puršová Nikol ŠK Galaxy Trnava
00840 Haburajová Štefánia bez odd. príslušn.
00841 Bartoš Martin bez odd. príslušn.
00842 Švec Marek BK Citybowling Poprad
00843 Majerčák Tomáš BK Citybowling Poprad
00844 Zborovjan Jakub BK Lineas Prešov
00845 Zborovjanová Andrea BK Lineas Prešov
00846 Slapnik Damjan ŠKN Sokol Bratislava
00847 Garajová Andrea BC 300 Nové Zámky
00848 Graus Karol BC 300 Nové Zámky
00849 Minár Marián BC 300 Nové Zámky
00850 Herc Marián BC 300 Nové Zámky
00851 Kéry Michal BC 300 Nové Zámky
00852 Bajan Peter BC 300 Nové Zámky
00853 Stern Henrich BC 300 Nové Zámky
00854 Pauličková Martina BC 300 Nové Zámky
00855 Turan Jaroslav BC 300 Nové Zámky
00856 Trnka Ladislav BK Perfect Zvolen
00857 Buchcár Pavol BK Perfect Zvolen
00858 Tahotný Branislav bez odd. príslušn.
00860 Šramková Katarína Bowling club BNC
00861 Zvara Peter Laguna Bowlingový klub
00862 Pikulík Jozef BK Relax Bratislava
00863 Meggyesi Marián BK Relax Bratislava
00864 Meggyesi Štefan BK Relax Bratislava
00865 Chlastáková Stanislava BK Relax Bratislava
00866 Žváček Petr  
00867 Domonkos Dénes  
00868 Veles Daniel bez odd. príslušn.
00869 Jurányi Ján Bowling club BNC
00870 Špindor Juraj Bowling club BNC
00871 Mieč Martin Bowling club BNC
00872 Bilanovič Marián ml. Bowling club BNC
00873 King William  
00874 Múčka Peter BK Žilina
00875 Mahútová Lenka BK Žilina
00876 Nemčovič Lukáš BC Six Pack Stupava
00877 Martinkovič Peter Bowling club BNC
00878 Kalinová Eva BC Six Pack Stupava
00879 Mračko Michal BC Six Pack Stupava
00880 Mračko Róbert BC Six Pack Stupava
00881 Petráš Boris BC Six Pack Stupava
00882 Balog Juraj BC Six Pack Stupava
00883 Skyva Radovan BC Six Pack Stupava
00884 Novodomec Marián BK Perfect Zvolen
00885 Gavura Dušan BK Saturn Malacky
00886 Petrášová Dominika ŠKN Sokol Bratislava
00887 Bilanovič Marián st. Bowling club BNC
00888 Fedorčíková Renáta BK Lineas Prešov
00889 Fedorčík Milan BK Lineas Prešov
00890 Klimková Bibiana BK Lineas Prešov
00891 Činčár Pavel BK Lineas Prešov
00892 Farkašová Tatiana BK Lineas Prešov
00893 Liptáková Martina BK Lineas Prešov
00894 Halický Peter BK Lineas Prešov
00895 Rajko Erich bez odd. príslušn.
00896 Melek Ivan bez odd. príslušn.
00897 Fábry Zbyněk bez odd. príslušn.
00898 Pokus František Bowling club BNC
00899 Zboniak Daniel bez odd. príslušn.
00900 Bezáková Daša bez odd. príslušn.
00901 Slezák Miroslav Bowling club BNC
00902 Suchá Marcela ŠK GBK Košice
00903 Štekrová Simona ŠK Galaxy Banská Bystrica
00904 Szolár Gabriel BC 300 Nové Zámky
00905 Kvietok Lukáš BK Lineas Prešov
00906 Remenár Michal ŠK Galaxy Trnava
00907 Duleba Daniel bez odd. príslušn.
00908 Železníková Zuzana BK Lineas Prešov
00909 Trnka František ŠK Galaxy Trnava
00910 Túrociová Anna ŠK Galaxy Trnava
00911 Stanko Peter bez odd. príslušn.
00912 Březina Ladislav BK Žilina
00913 Nedoroščík Jaroslav ŠK GBK Košice
00914 Rabold Christopher  
00915 Pavlikovský Vladimír BK Citybowling Poprad
00916 Novodomec Miroslava BK Perfect Zvolen
00917 Gažovič Branislav ŠK Galaxy Trnava
00918 Hambalek Stanislav ŠK Galaxy Trnava
00919 Šimončič Martin ŠK Galaxy Trnava
00920 Beleš Peter BK Saturn Malacky
00921 Vano Ivan BK Relax Bratislava
00922 Slezák Matej bez odd. príslušn.
00923 Fridel Martin ŠK Galaxy Trnava
00924 Krištofič Ján ŠK Galaxy Trnava
00925 Herák Slávko SK Lubomiro Bratislava
00926 Máťuš Matej bez odd. príslušn.
00927 Pospiš Mattias BC Six Pack Stupava
00928 Kus Ján bez odd. príslušn.
00929 Lenárd Gabriel bez odd. príslušn.
00930 Dubinská Eva BK Košice
00931 Tovarňák Ján Prešovský bowlingový klub
00932 Hajdučák Marek BK Žilina
00933 Hajdučák Tomáš BK Žilina
00934 Macáková Monika BK Žilina
00935 Kasman Pavol BC 300 Nové Zámky
00936 Matthew T. Lewis ŠK GBK Košice
00937 Špindor Viktor Bowling club BNC
00938 Kadaši Adrián BK Žilina
00939 Jarábek Marián BK Žilina
00940 Mozdeň Peter BK Žilina
00941 Kuljovský Miroslav BK Žilina
00942 Cisko Štefan BK Žilina
00943 Podhorský František BK Žilina
00944 Breziansky Jozef BK Žilina
00945 Duháček Peter BK Žilina
00946 Tešlický Pavol BK Žilina
00947 Solárik Ján BK Žilina
00948 Ďurošková Petra BK Žilina
00949 Repkovská Romana BK Žilina
00950 Klocáň Milan BK Žilina
00951 Kadaši Eduard BK Žilina
00952 Pažický Maroš BK Žilina
00953 Klocáňová Katarína BK Žilina
00954 Ulmannová Eva BK Bowlshop
00955 Haringová Katarína bez odd. príslušn.
00956 Horánsky Branislav BK Žilina
00957 Kavčáková Mária BK Almet Donovaly
00958 Gregorová Lucia BK Almet Donovaly
00959 Petričko Miroslav ŠK GBK Košice
00960 Hirka Matúš ŠK Galaxy Banská Bystrica
00961 Kosťov Peter BK Almet Donovaly
00962 Hamza Lukáš BK Almet Donovaly
00963 Filipová Martina BK Almet Donovaly
00964 Chalupský Peter BK Almet Donovaly
00965 Mikšík Peter bez odd. príslušn.
00966 Vinický Tomáš BC Six Pack Stupava
00967 Lacík Ivan BK Relax Bratislava
00968 Vrábel Roman BK Almet Donovaly
00969 Vráblová Petra BK Almet Donovaly
00970 Staroštík Pavel BK Almet Donovaly
00971 Staroštík Richard BK Almet Donovaly
00972 Vozárik Roman BC 300 Nové Zámky
00973 Záhon Jozef BK Žilina
00974 Witkovský Rudolf ŠK GBK Košice
00975 Klavatá Monika BC 300 Nové Zámky
00976 Toroňová Jana BK Žilina
00977 Valigurová Beáta BK Košice
00978 Valigura Miroslav BK Košice
00979 Foltýnek Jaroslav BK Saturn Malacky
00980 Dvorský Milan bez odd. príslušn.
00981 Čemsák Štefan bez odd. príslušn.
00982 Staroštíková Lucia BK Almet Donovaly
00983 Sliviak Pavol BK Žilina
00984 Tovarňák Ján st. bez odd. príslušn.
00985 Walter Pavol BK Saturn Malacky
00986 Ondrejová Pamela BK Košice
00987 Kováčik Lukáš BK Žilina
00988 Lupták Adam ŠK Galaxy Trnava
00989 Borek Ladislav BK Saturn Malacky
00990 Dvořák Vladimír BK Citybowling Poprad
00991 Preus Patryk  
00992 Bielski Pawel BK Lineas Prešov
00993 Tovarňáková Iveta bez odd. príslušn.
00994 Humeník Jaroslav BK Lineas Prešov
00995 Kozák Vladimír BK Lineas Prešov
00996 Handzuš Erik BK Citybowling Poprad
00997 Koseková Kristína BK Citybowling Poprad
00998 Krul Patrik BK Citybowling Poprad
00999 Svitanek Matúš BK Citybowling Poprad
01000 Fotta Rastislav ml. BK Citybowling Poprad
01001 Korba Marek Laguna Bowlingový klub
01002 Tauber Erik Laguna Bowlingový klub
01003 Brutovský Michal Laguna Bowlingový klub
01004 Filipová Dominika Laguna Bowlingový klub
01005 Novotný Adrián Laguna Bowlingový klub
01006 Klokočková Radoslava Laguna Bowlingový klub
01007 Bence Igor BC 300 Nové Zámky
01008 Borsányi Igor BC 300 Nové Zámky
01009 Bartoš Marián BK Bowlshop
01010 Košecký Matej BK Nitra
01011 Škorvánek Marek BK Žilina
01012 Škvarna Štefan BK Žilina
01013 Štěpánek Martin BK Žilina
01014 Melničák Ján BK juniorov - EKOMA
01015 Krajč Peter BK juniorov - EKOMA
01016 Harach Maroš BK juniorov - EKOMA
01017 Mesarkin Peter BK juniorov - EKOMA
01018 Karlík Roman BK juniorov - EKOMA
01019 Karlík Jozef BK juniorov - EKOMA
01020 Karlík Lukáš BK juniorov - EKOMA
01021 Pavlech Miroslav BK juniorov - EKOMA
01022 Karlíková Jana BK juniorov - EKOMA
01023 Jankovský Miroslav BK juniorov - EKOMA
01024 Hallamaa Mika BK Citybowling Poprad
01025 Farkaš Benedikt BC 300 Nové Zámky
01026 Surovec Ľubomír BK juniorov - EKOMA
01027 Poliaková Ľubomíra BK juniorov - EKOMA
01028 Tabler Mark G. ŠK GBK Košice
01029 Vataj Michal ŠK GBK Košice
01030 Lukonič Róbert BK Žilina
01031 Karaba Róbert ml. BK Bowlshop
01032 Šovčík Ondrej BK juniorov - EKOMA
01033 Šatkovský Viktor ŠK Galaxy Trnava
01034 Lehocká Gabriela BK Košice
01035 Bezák Anton Bowling club BNC
01036 Mácha Václav bez odd. príslušn.
01037 Kerekeš Pavol ŠK GBK Košice
01038 Maťašovský Ondrej bez odd. príslušn.
01039 Hreňo Ladislav BK Košice
01040 Eiben Gerhard BK Košice
01041 Trembecký Viktor BK Košice
01042 Köver Radoslav BK Košice
01043 Petras Marek BK Citybowling Poprad
01044 Švárny Marián Bowling club BNC
01045 Mosin Mikuláš bez odd. príslušn.
01046 Bajcsi Kamil bez odd. príslušn.
01047 Kováčik Šimon BK juniorov - EKOMA
01048 Daňový Radoslav BK juniorov - EKOMA
01049 Ďurčík Martin BK juniorov - EKOMA
01050 Tužinský Radoslav BK juniorov - EKOMA
01051 Osúch Dušan Bowling club BNC
01052 Šupejová Lívia BK Žilina
01053 Neumann Marek bez odd. príslušn.
01054 Tahotný Ivan Bowling club BNC
01055 Klena Stanislav BK Saturn Malacky
01056 Knotek Pavol BK Saturn Malacky
01057 Votroubek Lukáš BK Saturn Malacky
01058 Daněk Ján BK Saturn Malacky
01059 Dziak Tomáš ŠK Nepočujúcich Košice
01060 Mečár Jozef ŠK Nepočujúcich Košice
01061 Kolarčík Peter ŠK Nepočujúcich Košice
01062 Bočkoráš Martin ŠK Nepočujúcich Košice
01063 Hvizdák Dušan ŠK Nepočujúcich Košice
01064 Hvizdák Peter ŠK Nepočujúcich Košice
01065 Buršák Daniel BK Nitra
01066 Tóth Jozef BK Nitra
01067 Minár Július BK Nitra
01068 Prešinský František BK Nitra
01069 Scott Peter BK Nitra
01070 Štubňa Ondrej BK Nitra
01071 Majerčák Samuel BK Nitra
01072 Kukla Milan BK Nitra
01073 Mikuška Miloš BK Nitra
01074 Popa Martin BK Nitra
01075 Tuhý Matej BK Nitra
01076 Matis Jozef BK Nitra
01077 Kubjatko Tomáš BK Nitra
01078 Ševčík Slavomír BK Nitra
01079 Barátová Jana BK Nitra
01080 Rosinová Radka BK Nitra
01081 Lizák Lukáš ŠK juniorov Galéria Košice
01082 Jánoš Ján Laguna Bowlingový klub
01083 Maťufka Tomáš Prešovský bowlingový klub
01084 Maťufka Pavol Prešovský bowlingový klub
01085 Kovalčíková Klaudia Prešovský bowlingový klub
01086 Kovalčíková Lenka Prešovský bowlingový klub
01087 Kovalčík Maroš Prešovský bowlingový klub
01088 Dugas Dalibor Prešovský bowlingový klub
01089 Solárová Lenka BK Element Žilina
01090 Struhárová Zuzana BK Element Žilina
01091 Šedo Viliam BK Element Žilina
01092 Sakalová Renáta BK Element Žilina
01093 Sakala Pavol BK Element Žilina
01094 Šedo Marcel BK Element Žilina
01095 Gut Vincent BK Žilina
01096 Gut Ladislav BK Žilina
01097 Kardoš Juraj ŠK Manín bowling
01098 Hanták Jozef ŠK Manín bowling
01099 Kardošová Alena ŠK Manín bowling
01100 Juríček Milan ŠK Manín bowling
01101 Hanták Martin ŠK Manín bowling
01102 Hantáková Veronika ŠK Manín bowling
01103 Baroš Tibor BK Element Žilina
01104 Tóth Róbert bez odd. príslušn.
01105 Jakobeiová Mária BK juniorov EKOMA
01106 Szabo Milan BK Nitra
01107 Neština Henrich BK Nitra
01108 Dzurov Pavol BK Žilina
01109 Biely Vincent BK Žilina
01110 Lahučký Vladislav BC 300 Nové Zámky
01111 Greguš Richard BC 300 Nové Zámky
01112 Lenárt Viliam BC 300 Nové Zámky
01113 Kóňa Peter st. BC 300 Nové Zámky
01114 Petzold Dirk Helmut BC 300 Nové Zámky
01115 Ivanička Juraj BC 300 Nové Zámky
01116 Levčík Michal BC 300 Nové Zámky
01117 Čička Lukáš BC 300 Nové Zámky
01118 Moravec Peter BC 300 Nové Zámky
01119 Kóňa Peter ml. BC 300 Nové Zámky
01120 Antala Martin BC 300 Nové Zámky
01121 Šatník Peter BC 300 Nové Zámky
01122 Pagáč Miroslav BC 300 Nové Zámky
01123 Blašková Barbara Prešovský bowlingový klub
01124 Hurta Ernest ŠK GBK Košice
01125 Migašová Štefánia BK Prešov
01126 Župinová Zuzana BK Prešov
01127 Tafsi Karim BK Košice
01128 Trníková Zuzana BK Košice
01129 Kovalčíková Soňa Prešovský bowlingový klub
01130 Bella Samuel Prešovský bowlingový klub
01131 Lukács Vojtech Bowlingový klub Nitra
01132 Prohácka Richard BC 300 Nové Zámky
01133 Tahotný Patrik Bowling club BNC
01134 Košecká Dušana Bez odd. príslušnosti
01135 Ing. Vrabec Ľubomír Bowlingový klub Nitra
01136 Wahlgren Karl Bowlingový klub Perfect Zvolen
01137 Lukács Dagmar Bowlingový klub Nitra
01138 Horečný Henrich bez odd. príslušn.
01139 Bošmanský Ivan bez odd. príslušn.
01140 Drábek Štefan BK Nitra
01141 Vrabcová Anita BK Nitra
01142 Nemček Karol ŠK Galaxy bowling Trnava
01143 Krčmárik Jozef BK Nitra
01144 Kováčová Andrea BK Nitra
01145 Uko Róbert BK Nitra
01146 Vrabec Tomáš BK Nitra
01147 Szekeressová Oľga BK Galéria Košice
01148 Mosin Christian Bez odd. príslušnosti
01149 Fančovič Erik  BK Galéria Košice
01150 Petričko Martin BK Galéria Košice
01151 Sabó Tomáš BK Galéria Košice
01152 Horváth Tibor BC 300 Nové Zámky
01153 Szalai Dávid BC 300 Nové Zámky
01154 Rybár Juraj BC 300 Nové Zámky
01155 Vlačuška Viliam BC 300 Nové Zámky
01156 Baluch Patrik  BK Citybowling Poprad
01157 Sivák Marián BK Citybowling Poprad
01158 Siváková Lýdia BK Citybowling Poprad
01159 Nikolova Teodora BK Nitra
01160 Koník Simon ŠK Mr. Split  Bratislava
01161 Kútik Lukáš BC 300 Nové Zámky
01162 Voros Patrik BC 300 Nové Zámky
01163 Czingel Ladislav BC 300 Nové Zámky
01164 Vígh Michal BC 300 Nové Zámky
01165 Martanovič Dárius BC 300 Nové Zámky
01166 Košová Karin BK Relax Bratislava
01167 Bencz Milan BK Nitra
01168 Benczová Mária BK Nitra
01169 Olach Samuel BK Nitra
01170 Štepánková Jana BK Element Žilina
01171 Ostertag Richard BK Element Žilina
01172 Dirnbach Peter BK Element Žilina
01173 Vaclavek Jozef BK Element Žilina
01174 Slavkovský Tibor BK Element Žilina
01175 Bodzík Milan BK Element Žilina
01176 Palička Marián BK Element Žilina
01177 Paličková Paula BK Element Žilina
01178 Paličková Nicol BK Element Žilina
01179 Vrbová Zuzana BK Element Žilina
01180 Mihok Marek BK Nitra
01181 Chvála Martin BK Nitra
01182 Hoppan Dávid BK Saturn Malacky
01183 Kiška Karol BK Saturn Malacky
01184 Matušková Michaela BK Element Žilina
01185 Tomašovičová Kristína ŠK Galaxy bowling Trnava
01186 Gajdáč Ondrej BK Viliams Komárno
01187 Basala Alex Prešovský bowlingový klub
01188 Ribovič Stanislav Prešovský bowlingový klub
01189 Ribovič ml. Stanislav Prešovský bowlingový klub
01190 Fóldeš Martin Prešovský bowlingový klub
01191 Jakobeiová Ivana BK juniorov EKOMA
01192 Jakobei Matej BK juniorov EKOMA
01193 Poláček Jakub BK juniorov EKOMA
01194 Harík Miroslav BK juniorov EKOMA
01195 Knapo Martin BK juniorov EKOMA
01196 Leštách Martin BK juniorov EKOMA
01197 Turanský Peter ŠK Galaxy Trnava
01198 Turanská Marcela ŠK Galaxy Trnava
01199 Krištofič Lukáš ŠK Galaxy Trnava
01200 Remenár Filip ŠK Galaxy Trnava
01201 Slovák Miroslav ŠK Galaxy Trnava
01202 Halenár Peter ŠK Galaxy Trnava
01203 Miklošovič Lukáš ŠK Galaxy Trnava
01204 Štefánek Ivan ŠK Galaxy Trnava
01205 Chnapko Adrián ŠK Galaxy Trnava
01206 Bódis Gyuri BC 300 Nové Zámky
01207 Mokryš Martin BC 300 Nové Zámky
01208 Lámala Martin ŠK Galaxy Trnava
01209 Banyay Marek  BC 300 Nové Zámky
01210 Repa Matej Bez odd. príslušnosti
01211 Šály Filip ŠK Galaxy Trnava
01212 Orosz Tomáš BC 300 Nové Zámky
01213 Pleva Ján BC 300 Nové Zámky
01214 Borková Kvetoslava BC 300 Nové Zámky
01215 Juhászová Monika BC 300 Nové Zámky
01216 Karlíková Veronika  BK juniorov EKOMA
01217 Samuel František Skokan BK Citybowling Poprad
01218 Kovačičová Katarína BK juniorov EKOMA
01219 Lámer Ján BK juniorov EKOMA
01220 Almáši Július BC 300 Nové Zámky
01221 Tomáš Plechata BK Perfect Zvolen
01222 Čelinák Lukáš BK Nitra
01223 Ferlaťák Ján  Bez odd. príslušnosti
01224 Hoppan Ján BK Saturn Malacky
01225 Skokan Samuel František BK Citybowling Poprad
01226 Klačanský Peter Bez odd. príslušnosti
01227 Varinský Pavol Bez odd. príslušnosti
01228 Toldyová Silvia Bez odd. príslušnosti
01229 Nagy Patrik BK Nitra
01230 Kušnírik Peter BK Citybowling Poprad
01231 Muller Adrián Laguna Bowlingový klub
01232 Tobis Marek Bez odd. príslušnosti
01233 Tobis Matej Bez odd. príslušnosti
01234 Holenia Michal Bez odd. príslušnosti
01235 Vilina Peter BK Nitra
01236 Lenhart Michal Bez odd. príslušnosti
01237 Lenhart Michal ml. Bez odd. príslušnosti
01238 Čorovčák Ján BK Citybowling Poprad
01239 Čorovčák štefan BK Citybowling Poprad
01240 Vilina Dávid BK Nitra
01241 Meliško Martin Bez odd. príslušnosti
01242 Lancuch Roman Bez odd. príslušnosti
01243 Nemček Pavol Bez odd. príslušnosti
01244 Kramárik Kristián Bez odd. príslušnosti
01245 Kurtin Lukáš Bez odd. príslušnosti
1290. Šoltés Peter BK Lineas Prešov
1291. Káposztásová Daniela Bez odd. príslušnosti
1292. Špačková Zdenka Bez odd. príslušnosti
1293. Špaček Peter Bez odd. príslušnosti
1294. Smolinský Jozef BK Saturn Malacky
1295. Čelková Alena  BK Saturn Malacky
1296. Forrai Bohuš ŠK Nepočujúcich Košice
1297. Forraiová Danka ŠK Nepočujúcich Košice
1298. Mulik Tomáš ŠK Nepočujúcich Košice
1299. Surmík Martin Prešovský bowlingový klub
1300. Reistetter Ján Prešovský bowlingový klub
1301. Rokošný Peter Prešovský bowlingový klub
1302. Fabian Jaroslav Prešovský bowlingový klub
1303. Oslovič Štefan Prešovský bowlingový klub
1304. Vráblová Denisa BK Element Žilina
1305. Robinson Ian  BK Perfect Zvolen
1306. Uhlík Marek  BK Nitra
1307. Goboňa Tomáš Prešovský bowlingový klub
1308. Sivák Martin Laguna Bowlingový klub
1309. Kráľová Natália  ŠK Galaxy Trnava
1310. Sládečka Juraj BK Nitra
1311. Majerčák Ivan BK Nitra
1312. Šebesta Jakub BK Nitra
1313. Duleba Daniel ml.  BBK - Bardejovský Bowlingový Klub
1314. Dulebová Iveta BBK - Bardejovský Bowlingový Klub
1315. Vogel Scott Frederik ŠK GBK Košice
1316. Pekárovič Lóránt BK Košice
1317. Neština Andrej  BK Nitra
1318. Jánoš Daniel Laguna Bowlingový klub
1319. Meleg Tomáš Laguna Bowlingový klub
1320. Zambo Bruno Laguna Bowlingový klub
1321. Pindeš Daniel BK Nitra
1322. Irha Miroslav BK Saturn Malacky
1323. Želiezka Ľubomír Bowling club BNC
1324. Holák Tomáš BK Nitra
1325. Miškove Dušan ŠK Galaxy bowling Trnava
1326. Gonda Tomáš BK juniorov EKOMA
1327. Žák Marián BK juniorov EKOMA
1328. Žáková Lucia BK juniorov EKOMA
1329. Gornek Dominik Prešovský bowlingový klub
1330. Šefraník Zdeno BK Nitra
1331. Maďar Róbert BC 300 Nové Zámky
1332. Zátopek Ivan  ŠK Môj Bowling
1333. Bajnócziová Barbora ŠK Môj Bowling
1334. Komjáti Nagyová Petra BK Košice
1335. Nevím Miroslav  Bez odd. príslušnosti
1336. Faragó Tibor BK Slovfruit Košice
1337. Dudák Ferdinand BC 300 Nové Zámky
1338. Túroci Štefan  ŠK Galaxy bowling Trnava
1339. Zvara Štefan  Laguna Bowlingový klub
1340. Zvarová Henrieta Laguna Bowlingový klub
1341. Jánovský Michal  BK Perfect Zvolen
1342. Kmeť Ivan  BK juniorov EKOMA
1343. Pasovič Ľudovít BK juniorov EKOMA
1344. Krčmárik Jozef ml.  BK Nitra
1345. Kukiová Mária  ŠK Galaxy bowling Trnava
1346. Deško Branislav  ŠK GBK Košice
1347. Bielik Michal Bez odd. príslušnosti
1348. Bučková Ivana Bez odd. príslušnosti
1349. Kozlo Peter Prešovský bowlingový klub
1350. Brath Vladimír  BK Žilina
1351. Fiedler Miloš Bez odd. príslušnosti
1352. Fiedler Tomáš Bez odd. príslušnosti
1353. Heister Slavomír Bez odd. príslušnosti
1354. Petríček Vladimír  Bez odd. príslušnosti
1355. Plačko Vladimír Laguna Bowlingový klub
1356. Túrociová Zuzana  ŠK Galaxy bowling Trnava
1357. Gregušová Jana  ŠK Galaxy bowling Trnava
1358. Karolčík Július BK Citybowling Poprad
1359. Oravcová Veronika  ŠK Galaxy bowling Trnava
1360. Oravec Ondrej  ŠK Galaxy bowling Trnava
1361. Slováková Eva ŠK Galaxy bowling Trnava
1362. Trombitáš Zoltán  BC 300 Nové Zámky
1363. Trombitáš Július BC 300 Nové Zámky
1364. Kiss Dávid  BC 300 Nové Zámky
1365. Molčan Igor  Prešovský bowlingový klub
1366. Hudák Marek  Prešovský bowlingový klub
1367. Judičák Martin Prešovský bowlingový klub
1368. Mikuška Matej BK juniorov EKOMA
1369. Gášpár Peter Bez odd. príslušnosti
1370. Zapletal Martin  BK juniorov EKOMA
1371. Zapletal Marek  BK juniorov EKOMA
1372. Kružliak Tomáš BK juniorov EKOMA
1373. Friedmann Juraj  BK juniorov EKOMA
1374. Jakubčo Radoslav  Bez odd. príslušnosti
1375. Mešťan Milan  BK Citybowling Poprad
1376. Gavalír Roman  BK Citybowling Poprad
1377. Hertely Stanislav  BK Citybowling Poprad
1378. Oravec Oliver  ŠK Galaxy bowling Trnava
1379. Ziolkovský František  ŠK GBK Košice
1380. Košík Silvester  BK Žilina
1381. Tesár Erik  BK Saturn Malacky
1382. Zajac Samuel  BK Žilina
1383. Morochovič Martin Bez odd. príslušnosti
1384. Mlatiček Martin Bez odd. príslušnosti
1385. Čudejko Vladimír  Bez odd. príslušnosti
1386. Demek Stanislav  SK Lubomiro Bratislava
1387. Kuciaková Martina  SK Lubomiro Bratislava
1388. Kuchta Peter ŠK Nepočujúcich Košice
1389. Sidor Rastislav  ŠK Nepočujúcich Košice
1390. Hathaway David ŠK GBK Košice
1391. Vajčovcová Darina  BK Žilina
1392. Dulebová Lenka  BBK - Bardejovský Bowlingový Klub
1393. Latáková Oľga  Bez odd. príslušnosti
1394. Gaváčová Alena  BK Nitra
1395. Ujfaluši Ladislav BK Nitra
1396. Remiš Sebastián BK Žilina
1397. Remiš Kristián BK Žilina
1398. Krajč Peter Prešovský bowlingový klub
1399. Klocáň Matej  BK Žilina
1400. Janus Michal  BK Žilina
1401. Klocáň Milan ml.  BK Žilina
1402. Janus Richard  BK Žilina
01403 Novák Jaroslav BK Košice
01404 Hason Martin BK Saturn Malacky
01405 Horváthová Simona BK Saturn Malacky
01406 Greguš Ľuboš ŠK Galaxy Bowling Trnava
София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3