štv, Feb 29, 2024

Majstrovstvá SR vo dvojiciach

Majstrovstvá SR vo dvojiciach 2015/2016 - 11.ročník

Kategória muži :

  1. miesto - Tomáš Vrabec / Roman Karlík
  2. miesto - Lukáš Andrássy / Ľuboslav Jurínyi
  3. miesto - Róbert Duba / Michal Homola
  4. miesto - Vladimír Merkovský / Fabio Merkovský

Kategória ženy :

  • 1.miesto - Kristína Koseková / Michaela Blažeková
  • 2.miesto - Petra Stanková / Jana Karlíková
  • 3.miesto - Soňa Berková / Eva Dubinská
  • 4.miesto - Bibiana Klimková / Gabriela Lehotská

Majstrovstvá SR vo dvojiciach 2014/2015 - 10.ročník

Kategória muži :

  1. miesto - Tomáš Murín / Tomáš Magula
  2. miesto - Lukáš Karlík / Michal Jakobei
  3. miesto - Frnatišek Kuziel / Igorl Lendácky

Kategória ženy :

  1. miesto - Michaela Blažeková / Kristína Koseková
  2. miesto - Alena Balúchová / Jana Karlíková
  3. miesto - Mária Kuzievičová / Ideta Dulebová

Kategória mix :

  1. miesto - Kristína Koseková / Ján Petras
  2. miesto - Jana Karlíková / Jozef Karlík
  3. miesto - Kristína Šramková / Michal Jakobei

 

Majstrovstvá SR vo dvojiciach 2013/2014 - 9.ročník

Kategória muži :

  1. miesto - Ján Továrňak ml. / Stanislav Hajduk
  2. miesto - Ľuboslav Jurínyi / Lukáš Andrássy
  3. miesto - Ján Petras / René Blažek ml.

Kategória ženy :

  1. miesto - Kristína Koseková / Michaela Blažeková
  2. miesto - Alena Balúchová / Kristína Šramková
  3. miesto - Beáta Valigurová / Pamela Ondrejová

Kategória mixy :

  1. miesto - Kristína Šramková / Lukáš Andrássy
  2. miesto - Alena Balúchová / Tomáš Szabó
  3. miesto - Jana Karlíková / Jozef Karlík

 

Majstrovstvá SR vo dvojiciach 2012/2013 - 8.ročník

 Kategória muži :

  1. miesto : René Blažek ml. / Ján Petras
  2. miesto : Jaroslav Kaduk / Ľuboš Trojčák
  3. miesto : Fabio Merkovský / Vladimír Merkovský

Kategória ženy :

  1. miesto : Alexandra Adamčík / Gabriela Králiková
  2. miesto : Kristína Šramková / Michaela Blažeková
  3. miesto : Pamela Ondrejová / Beáta Valigurová

Kategória mixy :

  1. miesto : Michaela Blažeková / René Blažek ml.
  2. miesto : Beáta Valigurová / Jaroslav Kaduk
  3. miesto : Alena Balúchová / Ján Petras

Majstrovstvá SR vo dvojiciach 2011/2012 - 7.ročník

Kategória muži :

  1. miesto - Ľuboslav Jurínyi / Lukáš Andrássy
  2. miesto - Fabio Merkovský / Vladimír Merkovský
  3. miesto - Ján Petras / Tomáš Benko

Kategória ženy :

  1. miesto - Kristína Šramková / Petra Stanková
  2. miesto - Alena Balúchová / Eva Dubinská
  3. miesto - Pamela Ondrejová / Beáta Valigurová

Kategória mixy :

  1. miesto - Petra Stanková / Juraj Voskár
  2. miesto - Alena Balúchová / Ján Petras
  3. miesto - Kristína Šramková / Lukáš Nemčovič

 

Majstrovstvá SR vo dvojiciach 2010/2011 - 6.ročník

Kategória muži :

  1. miesto - Ladislav Bitto / Assem Masri
  2. miesto - Matej Jakabovič / Juraj Voskár
  3. miesto - Lukáš Andrássy / Ľuboslav Jurínyi

Kategória ženy :

  1. miesto - Andrea Reichelová / Alexandra Adamčík
  2. miesto - Petra Stanková / Veronika Pospíšilová
  3. miesto - Alena Balúchová / Andrea Zborovjanová

Kategória mixy :

  1. miesto - Veronika Pospíšilová / Lukáš Andrássy
  2. miesto - Alena Balúchová / Ján Petras
  3. miesto - Andrea Reichelová / Assem Masri

 

Majstrovstvá SR vo dvojiciach 2009/2010 - 5.ročník

Kategória muži :

  1. miesto : Marek Kečkéš / Miroslav Koník
  2. miesto : Ladislav Bitto / Daniel Čech
  3. miesto : Martin Slavkovský / Ladislav Frunyo

Kategória ženy :

  1. miesto : Michaela Blažeková / Veronika Pospíšilová
  2. miesto : Gabriela Králiková / Alexandra Adamčík
  3. miesto : Lucia Kuciaková / Andrea Reichelová

Kategória mixy :

  1. miesto : Michaela Blažeková / René Blažek ml.
  2. miesto : Terézia Fruynová / Ladislav Frunyo
  3. miesto : Henrieta Mičurová / Ján Petras

Majstrovstvá SR vo dvojiciach 2008/2009 - 4.ročník

Kategória muži :

  1. miesto : Jaroslav Kaduk / Assem Masri
  2. miesto : Milan Černý / Peter Áresta
  3. miesto : Tomáš Benko / Ľuboslav Jurínyi

Kategória ženy :

  1. miesto : Michaela Blažeková / Dáša Pospíšilová
  2. miesto : Veronika Pospíšilová / Marianna Gajdáčová
  3. miesto : Vanda Stowasserová / Petra Pankúchová

Kategória mixy :

  1. miesto : Barbara Čižmárová / Ladislav Bitto 
  2. miesto : Andrea Reichelová / Lukáš Andrássy
  3. miesto : Michaela Blažeková / René Blažek ml.

Majstrovstvá SR vo dvojiciach 2007/2008 - 3.ročník

Kategória muži :

  1. miesto : Róbert Duba / Roman Košík
  2. miesto : Emil Barcaj / Juraj Gažo
  3. miesto : Milan Černý / Miroslav Koník

Kategória ženy :

  1. miesto : Michaela Blažeková / Dáša Pospíšilová
  2. miesto : Lucia Kuciaková / Andrea Reichelová
  3. miesto : Monika Bozsoky / Petra Čárska

Kategória mixy :

  1. miesto : Michaela Blažeková / René Blažek ml.
  2. miesto : Lucia Kuciaková / Roman Kuciak
  3. miesto : Dáša Pospíšilová / Radek Pospíšil

Slovenský Šampionát dvojíc 2006/2007 - 2.ročník

Kategória muži :

  1. miesto : Igor Novotný / Erik Chorvát
  2. miesto : Ladislav Bitto / Daniel Čech
  3. miesto : Jozef Kupčák / Peter Minarčík

Kategória ženy :

  1. miesto : Andrea Reichelová / Petra Čárska
  2. miesto : Michaela Blažeková / Dáša Pospíšilová
  3. miesto : Xénia Ivanová / Tamara Sedláčková

kategória mixy :

  1. miesto : Michaela Blažeková / René Blažek ml.
  2. miesto : Alexandra Adamčíková / Igor Novotný
  3. miesto : Peter Áresta / Xénia Ivanová

Slovenský Šampionát dvojíc 2005/2006 - 1.ročník

kategória muži :

  1. miesto : Radek Pospíšil / René Blažek ml.
  2. miesto : Ladislav Frunyio / Martin Mikula
  3. miesto : Karol Vidlár / Martin Slavkovský

kategória ženy :

  1. miesto : Lucia Kuciaková / Monika Boszóky
  2. miesto : Dáša Pospíšilová / Michaela Blažeková
  3. miesto : Andrea Reichelová / Petra Čárska

kategória mixy :

  1. miesto : Dáša Pospíšilová / Radek Pospíšil
  2. miesto : Michaela Blažeková / René Blažek ml.
  3. miesto : Marianna Gažová / Marek Husár

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3