Po včerajšom a predvčerajšom neoficiálnom tréningu na neurčenom mazaní prišiel dnes na rad oficiálny tréning, ktorý sa hral spôsobom, že každá krajina hrala na štyroch dráhach a po 15 minútach, sa hráči posúvali o dva podávače doprava. Na tento tréning bolo použité 40 stopové mazanie od firmy Kegel. Tréning bol rozdelený do štyroch rúnd, pričom my sme hrali tretiu, ktorá bola o 15:00 hod. Už od začiatku tréningu bolo vidno, že to mazanie nie je úplne ľahké a bolo to treba hrať pomerne presne. Po hodine a pol tréningu bolo na rade spisovanie zoznamov gúľ každého hráča a ich následná kontrola. Večer prišiel na rad otvárací ceremoniál, kde predstavovali každú krajinu a taktiež mali organizátori pripravený program. Mesto Odense je známe spisovateľom Hansom Christiánom Andersenom a preto bol tento program o ňom a jeho dielach. Zajtra je na rade súťaž dvojíc chlapcov, po ktorej vám výskedky zosumarizuje svojim príspevkom Alex.
Reprezentant SR Roman Karlík



