štv, Jun 25, 2026

Prešiel už týždeň, odkedy sme dorazili do Odense aby sme reprezentovali Slovensko v bowlingu na šampionáte EYC 2014. Dnes ráno sme poslednýkrát povzbudzovali chlapčenskú dvojicu Fabia a Miša, ktorí súťažili v kategórii jednotlivcov. Mišo predviedol priemer 192,3 a Fabio 169,3. Po odohratí tejto rundy sme sa premiestnili na hotel, kde sa Roman, Alex a aj tréner Láďo pripravovali na ďalší výkon. Chlapci začali hrať na dráhe 8 a postupne sa posúvali smerom doprava. Medzi jednotlivými rundami sa snažíme vymieňať si s ostatnými krajinami odznaky, dresy, ale aj poznatky z hry. Dnes sme mali namiesto analýzy hry mimoriadny míting, na ktorom sme si zhrnuli program posledných dní šampionátu. Zajtra ráno nastúpime na dráhy aj my dievčatá a budeme sa snažiť vydať zo seba maximum. Budete nás môcť sledovať aj na online scoringu a držať palce pred počítačom. Ráno bude hrať Tina Koseková na dráhe 1 a poobede ja (Kika) s Peťou na dráhe 11.

Reprezentantka SR Kristína Šramková

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3