
Už zajtra, teda v sobotu 4.4.2015, sa dozvieme akú medailu získa náš reprezentant Tomáš Vrabec na EYC 2015 v Lipsku. Pred finálovým zápasom budeme držať palce aj našim dievčatám a veríme, že im bude dariť. Celú výpravu prídu povzbudiť aj zástupcovia zväzu. Veríme, že našim hráčom dnešný deň voľna prospel. Zajtrajší náročný deň odštartuje súťaž dievčat, po skončení príde na rad semifinále v oboch kategóriách o 17:30.
Výborná správa !!! Náš juniorský reprezentant Tomáš Vrabec dokázal v súťaži jednotlivcov a jej kvalifikačnej časti vybojovať 3.miesto, s priemerom 219,7!!! Tomáš postupuje do finále... Gratulujeme




