štv, Jun 25, 2026

EYC 2015 - súťaž dvojíc

Šampionát EYC 2015 v Lipsku má za sebou súťaž dvojíc v oboch juniorských kategóriách. Naša chlapčenská dvojica Alex Basala a Roman Karlík obsadila konečné 36. miesto, s priemerom 178,40. Dávid Vilina a Tomáš Vrabec obsadili 41. miesto s priemerom 171,80...

Čítať ďalej...

EYC 2015 - dvojice chlapci

DSC 0008

20:00 - INFO dvojice dievčat na zajtra

Po mítingu Vám môžem teda oznámiť, že už ráno budeme držať palce Petre Stankovej a Tine Kosekovej, ktoré nastúpia na svoje prvé hry šampionátu o 9:00 a poobede Kristíne Šramkovej ktorá bude hrať o 13:15 hod.

DSC 0041

16:23

Chalani stratili v štvrtej hre koncentráciu aj kvôli technickému problému s prešľapmi čo stálo Alexa a Romana vynikajúcu pozíciu. Po štvrtých hrách padil na 19. miesto v druhej skupine, piatou hrou si polepšili o jednu priečku a snažia sa tak dohnať dvojice pred nimi. Čakajú nás posledné hry druhej skupiny a dúfam, že im držíte palce rovnako silno ako my tu :)

15:15

Alex a Roman sa svojou snahou o nápravu predošlej hry prepracovali na 13. miesto v 2. skupine, odohrajú ešte jednu hru na pravej strane herne a čaká ich posun na opačnú stranu kde odohrajú zvyšné 2 hry. Držíme palce.

Čerstvý update na FB SBWz

Výsledkový servis: www.bowlingresults.info

Čítať ďalej...

EYC 2015 - 28.3.2015

DSC 0105

16:30 oficiálny tréning

Po prvý krát v histórii slovenského bowlingu môžem z hrdosťou povedať, že som bol svedkom zrodu niečoho čo možno väčšina z hráčov na Slovensku nie úplne pochopí, ale na ceste ktorou (nie je vôbec a ani nebude ľahká) sa vybrali naši juniori dnes bolo vidieť vykročenie správnou nohou. Dievčatá a chalani dnes splnili všetky predsavzatia, ktoré sme si predošlé dni dali a za ich dnešný výkon v oficiálnom tréningu nemôžem nič iné len všetkých pochváliť a konštatovať, že dnešok bol v ich prevedení neuveriteľný !!!

Čítať ďalej...

EYC 2015 - deň druhý :)

DSC 0090

Deň 2. a neoficiálny tréning
Dnes Vás chcem za celý tím domov pozdraviť, keďže včera nebolo veľa času na písanie článkov, pretože sme dorazili večer niečo po ôsmej a po dlhej ceste sme stihli iba večeru a ubytovať sa na hoteli. Nálada počas cestovania bola skvelá a pokračujeme v nej aj dnes keď si naši reprezentanti už aj očuchli herňu, atmosféru začínajúceho šampionátu a odskúšali si lietajúce Twistery (rozumej celoplastové kolky :) ). Samozrejme sme dnes absolvovali aj povinnú jazdu Ball checkom, registráciou tímu a všetkými potrebnými formalitami. Organizácia nemeckou federáciou zatiaľ šlape na jedničku, takže verím, že zvládnu udržať šampionát na skvelej organizačnej úrovni od začiatku do konca.

Čítať ďalej...

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3